Sesja Hot Models

Szósty dzień pracujący w tygodniu nie zawsze musi być nie do zniesienia

sesja hot models otwarcie.jpg


Dziewczyny nie mogły doczekać się sesji, my również. Podejrzewamy, że i Wy czekacie na jej efekty z niecierpliwością.Było gorąco! Sześć seksownych i zmysłowych dziewczyn zrzucało ochoczo ciuchy na widok obiektywu! Chyba kupimy sobie po aparacie, bo przed nami panie rozbierają się jak za karę...

Trochę pogadaliśmy, uzupełniliśmy braki kofeiny, dziewczyny się wystroiły i ruszyło wielkie pstrykanie. Na początku nieśmiało, ale to chyba z racji leniwej soboty.

Oprócz dziewczyn z Konkursu, na sesję przyjechał Adam Lipiński aka verstudio, Niestety dwóch pozostałych laureatów nie dotarło z różnych względów, tak więc nasz zwycięzca nie musiał dzielić się modelkami z nikim. Poza Witkiem Berkanem, który pełnił rolę eksperta podczas warsztatów i głównego aparatu sesji finałowej.

Nie sądziliśmy, że ktoś może rozmawiać więcej od nas o damskiej bieliźnie i kobiecych piersiach. Zaskoczenie było jednak pozytywne, bo skonfrontowaliśmy dwa, często różne, punkty widzenia i dostaliśmy sporo cennych wskazówek, które przekuwamy w czyn... Człowiek uczy się całe życie!

Każda z dziewczyn miała dwie przeplatające się sesje: jedną z Witkiem Berkanem, drugą z laureatem naszego Konkursu Hot Shot. Ich rezultaty zobaczycie na CKM.PL i będziemy o nich informować na bieżąco. W czasie sesji powstały też materiały wideo z rozmów z dziewczynami oraz backstage całego eventu - warto zobaczyć na ruchomych obrazkach co dziewczyny wyprawiały!
Póki co, przypominamy ich portfolia na CKM.PL:

Agnieszka  

Anna

Basia

Kaśka

Ola

Paulina

Po kilku godzinach ciężkiej (wbrew pozorom) pracy, dziewczyny wyglądały jakby mogły pozować nieprzerwanie do najbliższych świąt. Nasze niezmordowane modelki przygotowane są do dużych wyzwań i mimo trudnych "zadań" nadal miały uśmiechy na twarzach. Nawet kwaśny grapefruit ich nie zmazał...


Poniżej kilka wycieków, które pokazywaliśmy Wam na bieżąco na fanpage`u.Dodał(a): ckm.pl Wtorek 17.01.2012