Z internetu na rozkładówkę

Tu nie ma napompowanych i napuszonych dziewczyn z programów tv. Najładniejsze dziewczyny z twardymi charakterami
z internetu na rozkl.jpg


Jeszcze nigdy kontakt z supermodelkami nie był tak prosty! Zobaczcie ich profile na CKM.PL, a także ich sesje w magazynie CKM. Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, to radzimy jak najszybciej przywitać się z tymi przeuroczymi , charakternymi dziewczynami i oddać im pokłony za to, że raczą Was swoją obecnością!

ZUZA
Na początku była Zuza… Pojawiła się w naszym serwisie, trochę się porozglądała, zawarła kilka znajomości, by w niedługim czasie zostać wysłanniczką CKM.PL.  Występując przed kamerą, Zuza była lekko skrępowana. Jednak przed obiektywem aparatu wychodzi z niej prawdziwy kociak! Najpierw zdobyła jedną stronę CKM, wkrótce opanowała rozkładówkę!
Kariera Zuzy nabrała wielkiego tempa i aż nam się łezka kręci, gdy sięgamy pamięcią wstecz, jak była „o taka” mała.
Zuza ma na koncie również tytuł Playmate września 2011 magazynu Playboy. Gratulujemy i nadal trzymamy kciuki!

JOANNA O.
W pewnym momencie przeraziła nas nadchodząca znad Atlantyku wizja otyłości, dlatego chcieliśmy promować smukłe, wysportowane dziewczyny. Na przełomie maja i czerwca 2011 zorganizowaliśmy dla najbardziej prężnych użytkowniczek CKM.PL casting Gym Session. Dziewczyny wyginały swoje jędrne, wygimnastykowane ciała, by zdobyć Waszą przychylność. Finał ozdobiło siedem cudów sportu.
Do magazynu dostała się jedna z nich – Joanna Orzędowska aka 1616
GALERIA

BAJKA
Teraz inna Bajka. A właściwie Bajka007. Niczym tajny agent, wśliznęła się do serwisu niepostrzeżenie, by parę chwil później opanować monitory męskiej części społeczności CKM.PL. Wszelkie ślady i poszlaki wskazują również na ogromne zainteresowanie Justyną wśród dziewczyn z naszego serwisu. Po ich komentarzach nasuwa się plan zrobienia podwójnej sesji… Cztery dni później wszyscy oniemieli po raz drugi, gdy zobaczyli charakterystycznego rudzielca w grudniowym wydaniu CKM.
GALERIA

JOANNA P.
Kolejna historia trochę kiełkowała, ale na nasze i Wasze szczęście ma happy end. joannap, czyli Asia Potęga pojawiła się już podczas wspomnianego Gym Session. Uroda, której szlifować ani mejkapować nie trzeba urzekła redaktorów CKM i wysportowaną użytkowniczkę możecie oglądać w lutowym magazynie!
GALERIA

Historia Joanny i niedosyt po Gym Session popchnęła nas do podjęcia najwspanialszej jak dotąd decyzji (dla nas i użytkowników). Jedna to za mało! Zupełnie jak flaszka z kolegami. Dlatego podczas ostatniego konkursu Hot Models, wspólnie z Wami, wybraliśmy sześć zjawiskowych dziewczyn! To reprezentacja CKM.PL! Każda z nich przez miesiąc będzie Was witała w naszym serwisie i spoglądała zalotnie, na którąkolwiek z naszych stron wejdziecie.
Wybrane dziewczyny spotkają się z fotografami, którzy zwyciężyli w konkursie Hot Shot.
Efekty sesji, czyli zdjęcia i backstage video pokażemy Wam już wkrótce . Mamy nadzieję, że przeładowane temperamentem modelki nie rozniosą nam studia i oszczędzą fotografów.

Masz predyspozycje i ciekawe foty? Załóż konto, wrzuć zdjęcia, zapisz się na newsletter (raz w tygodniu najważniejsze info z serwisu) i zdobywaj adoratorów, którzy zapewnią Ci poparcie podczas następnych castingów.
Jeśli nie masz lub nie jesteś zadowolona ze swojego port folio, rozejrzyj się – wśród użytkowników CKM.PL jest wielu fotografów. Może uda się nawiązać współpracę i oboje pochwalicie się efektem, który być może przyniesie wygraną w kolejnym konkursie.

Dodał(a): yan Piątek 13.01.2012