Casting Fanek - zdjęcia finałowe

20 stycznia finalistki Castingu Fanek zmusiły nas by pracować w niedzielę. To jedne z niewielu nadgodzin, za które nie domagamy się ekstra kasy
casting ckm


Na zdjęcia do finałowego etapu Castingu Fanek stawiło się siedem wyjątkowych dziewczyn oddelegowanych do reprezentowania fan page`y, mających ponad 10 tysięcy `lajków`. Przy tak różnych charakterach baliśmy się, czy nie wezwać prewencyjnie ochrony lub nie wystawić basenu z kisielem. Ale na szczęście dogadywały się i przypadły sobie do gustu (a przynajmniej tak twierdzą). Dziewczyny wykazały się profesjonalizmem i po ich ruchach przed obiektywem widać było, że to nie są ich pierwsze sesje zdjęciowe.


Prezentujemy Wam zdjęcia dziewczyn, na które będziecie mogli głosować w finale Castingu Fanek organizowanym przez CKM.PL. Już 22 stycznia uruchamiamy drugi i ostatni etap castingu. Będziecie głosować w nim na kandydatki  wystawione przez polskie fanpejdże. To Wy zdecydujecie, jaka dziewczyna wróci do nas na sesję zdjęciową, która ukaże się w kolejnym numerze Czasopisma Każdego Mężczyzny.  


A TAK TO WYGLĄDAŁO KIEDYŚ


Dodał(a): ckm.pl Poniedziałek 21.01.2013