Casting Dziewczyna z Okładką

Szukamy dziewczyny, tej jedynej, do sesji CKM! Dlatego organizujemy dla atrakcyjnych, pełnoletnich, dziewczyn Casting „Dziewczyna z Okładką”.

 casting CKM

Nie wystarczy  zaprezentować nam swoje zdjęcie, trzeba jeszcze pokazać, że iskrzy między modelką a CKM! Dlatego zgłoszenie do Castingu polegać będzie na kilku prostych krokach:

1) Jeżeli jeszcze nie masz, to załóż profil na CKM.PL, w którym załóż konkursowy album.

2) Dodając zdjęcia – PAMIĘTAJ! – wybierz odpowiednią opcję [Casting Dziewczyna z Okładką], tak aby zdjęcia znalazły się na konkursowej stronie

3) Aby wziąć udział musisz dodać minimum 3 zdjęcia przedstawiające twoją sylwetkę, twarz oraz – co bardzo ważne - ZDJĘCIE Z AKTUALNYM NUMEREM CKM, z którego mamy poczuć, że pomiędzy Tobą a magazynem jest chemia:)

4) Casting odbywa się w dwóch etapach:
- pierwszy od 06.07.2012 do 31.08.2012, kiedy to wśród zgłaszających się dziewczyn użytkownicy CKM.PL wybiorą 10 najlepszych ich zdaniem, które zaprosimy do studia i zrobimy profesjonalne zdjęcia
- drugi, w którym materiały z sesji z finalistkami zostaną opublikowane na finałowej stronie konkursowej i spośród nich użytkownicy fani CKM wybiorą, tę która zdobędzie nagrodę: SESJĘ dla MAGAZYNU CKM!

Wszystkim dziewczynom życzymy zdrowej rywalizacji i powodzenia w zdobywaniu głosów naszych użytkowników! 

regulamin.jpg

dolacz.jpg


Dodał(a): CKM.PL Piątek 06.07.2012