Xo Gisele - modelka dla dorosłych

Ta laska zrobi dla ciebie na ekranie absolutnie wszystko. Oczywiście za odpowiednią ilość zielonych
xo gisele love giselle

fot.: http://xo-gisele.tumblr.com

Xo Gisele to amerykańska modelka dla dorosłych urodzona w 1986 roku. Pochodzi z Texasu w stanie Nevada, co mogłoby sugerować konserwatywne podejście do życia. Ale nic z tych rzeczy. Love Giselle, bo również taki pseudonim przyjmuje, jest demonem masturbacji i zabaw z samą sobą. Lubi również występować z koleżankami. Jednak to właśnie w pojedynkę daje najlepsze show. Wibrator, kulki analne – to dla niej jakby kochać się w pozycji na misjonarza w małżeńskim łożu.


Przed kamerkami zaczęła występować w wieku 20 lat i do tej pory świetnie jej to idzie. Ma wiernych fanów, którzy zostawiają krocie na jej koncie, by zobaczyć ponętnego blond kociaka wijącego się na łóżku w pokazie `specjalnie dla ciebie`. 170 cm wzrostu i 55 kg wagi sprawia, że Xo Gisele nie wygląda jak wychudzona myszka. Powiększone, krągłe piersi dopełniają reszty.

Xo Gisele zdobyła w 2011 roku dwie prestiżowe nagrody: dla najlepszej modelki dla dorosłych oraz dla najlepszej internetowej laski.
Dodał(a): pinky / fot. tumblr.com Czwartek 10.01.2013

Komentarze

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
martinez55 (2013-01-14 15:15:22)
no niezła dupa, niech zdobędzie jeszcze więcej tych nagród. Szkoda, że naszych polskich nie doceniają, a znalazłem parę takich zajebistych na Roksie, cudeńka Zgłoś naruszenie
slidersy (2013-01-11 14:29:24)
Popieram laska super więc i nagrody się należą . Zgłoś naruszenie
dr Jones (2013-01-10 19:03:17)
Nie ma się co zdiwić , że dziewczyna zdobywa nagrody , filmik promocyjny - super Zgłoś naruszenie
Komentarze (3)