Współczesny pas cnoty

Idziesz na imprezę, po której wracasz na chatę z piękną, wciętą dziewczyną, która skoro już dała ci się namówić na wizytę w twoim nieposprzątanym mieszkaniu czeka na kolejny krok...
seks


Dla podkręcenia atmosfery częstujesz ją pozostałościami alkoholu, który stoi w lodówce, wyłączasz światło, naciskasz na wieży play, muza tarabani pora więc dokończyć dzieła. Obejmujesz, całujesz, zdejmujesz stanik, pieścisz stwardniałe sutki zjeżdżając językiem coraz niżej do jaskini rozkoszy. Pora więc ściągnąć jej majteczki i wiadomo …

belka_zobacz-galerie.jpg

I tu pojawia się problem? Chcesz zrobić to subtelnie, nie idzie. Trochę mocniej, również. Próbujesz zębami? Także lipa. Używasz siły, a ona dalej leży w majtolach!

Zastanawiasz się - co jest?

Laska ma
na sobie bieliznę ochronną AR Wear, która chroni ją nie tylko przed gwałcicielami, ale także przed takimi jak ty w przypadku, kiedy zdarzy jej się wypić o drinka za dużo. Bielizna składa się ze specjalnych pasków oraz siatek, które po zablokowaniu uniemożliwiają drugiej osobie ściągnięcie majteczek. Mało tego! Są wygodne i podobno wyszczuplają.

Póki co to tylko projekt. Jeśli pomysłodawcy znajdą kasę na produkcję nastaną ciężkie czasy dla gwałcicieli i klubowych wyjadaczy.
Dodał(a): Ostatni Mohikanin Piątek 08.11.2013