Wolna erekcja - sposoby na potencję

Każdemu facetowi wydaje się, że nie ma problemów z erekcją. Ale impotencja nie anonsuje się mailem miesiąc wcześniej i nie wysyła ci przez Facebooka zaproszenia na wydarzenie „W 2024 roku nie będę się bawił”.
erekcja.jpg

Zanim zaczniesz panikować, musisz mieć świadomość, że istnieją domowe metody, które postawią co trzeba do pionu. Sprawdziliśmy, co warto jeść, żeby wszystko działało, jak należy.

Ludowa medycyna kusi potrawką z psa, zasuszonymi tygrysimi penisami, gotowanymi ptasimi płodami czy sproszkowanym rogiem nosorożca. Mamy jednak wrażenie, że z jakiegoś powodu nie masz ochoty na testowanie takich specyfików. Dlatego proponujemy ci bardziej lekkostrawne metody. 

Jeśli u podnóża twoich problemów nie leżą poważne choroby, to jest dla ciebie szansa.  Proste, domowe sposoby powinny przynieść poprawę sytuacji. I to nie czary ani nie błękitna pastylka. Potrzeba trochę cierpliwości.

PROSTE RUCHY

Czasami wystarczy niewielka zmiana przyzwyczajeń, która przywróci wszystko do normy. Jeśli jesteś zbyt zmęczony, żeby uprawiać seks wieczorem, rób to rano. Nie tylko jesteś wypoczęty, ale też poziom testosteronu jest najwyższy w ciągu całej doby. Z kolei proste ćwiczenia fizyczne pomogą w jego utrzymaniu na prawidłowym poziomie. Nawet jeśli nie chodzisz na siłownie, to wykonywanie przysiadów czy zwykłe "pompki" powinny pobudzić przysadkę mózgową do zwiększonej aktywności. Wymaga to jedynie cierpliwości i systematyczności. W gratisie zyskasz muskulaturę

JEDZ CZEKOLADĘ

Dieta wpływa na nasz wygląd i samopoczucie. Zbawienny wpływ na męską sprawność ma nie tylko lubczyk. Czekolada, a dokładniej kakao, z którego jest produkowana, zwiększa produkcję dopaminy hormonu wydzielanego podczas orgazmu. Więc jeśli twoja kobieta zarzuci ci objadanie się słodyczami, użyj argumentu, że robisz to dla niej.

WIAGRA Z WARZYWNIAKA

Podczas wizyty w warzywniaku warto przyjrzeć się pietruszce i selerowi. Zawierają one apiol, który ma właściwości stymulujące oraz mirystycynę o właściwościach nieco zbliżonych do marihuany.  Następnie w dziale przypraw warto zainteresować się imbirem i papryczką chili zwiększającą ukrwienie. W sklepie rybnym trzeba poszukać łososia, który zawiera kwasy omega-3 niezbędne do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego, który odpowiada również za erekcję. 

I oczywiście ostrygi. Zawierają cynk, który jest niezbędny do produkcji testosteronu. Najlepiej pasuje do nich szampan i chwila relaksu. Bo twoim największym wrogiem jest stres.Dodał(a): CKM.PL Niedziela 05.03.2023