Wojna nagich kowbojów

Nagi kowboj w centrum Nowego Jorku to widok zabawny, ale kłótnia dwóch nagich kowbojów to już sprawa iście komiczna. Szczególnie, że drugi kowboj jest kobietą
cowboje.PNG
Myślałeś, że możesz w samych slipkach i czapce kowboja stanąć w centrum Nowego Jorku? Nic bardziej mylnego! Rola półnagiego kowboja jest już bowiem obsadzona, a pan prototyp wyłapie każdą nielegalną kopię w okolicy!
Jeśli przechadzałeś się kiedykolwiek po Time Square, bardzo możliwe, że na własne oczy widziałeś kolesia w samych gaciach i kapeluszu, z gitarą u boku. Robert Burck, czyli tzw. Naked Cowboy zabawia tam turystów, śpiewając im piosenki i pozując z nimi do zdjęć. Interes kwitł, koleś zdobywał popularność i wszystko byłoby ok, gdyby nie jakaś baba, a konkretnie Sandy Kane, która w bezczelny sposób postanowiła uczynić z siebie jego żeńską wersję, czyli Naked Cowgirl. Bez pytania! Gdy pan Burck dowiedział się o swojej podróbie, od razu pozwał babsztyla do sądu o plagiat. Co ciekawe, Sandy nie jest jedyną Cowgirl w okolicy, ale w przeciwieństwie do niej, niejaka Louisa Holmlund korzysta z wizji Roberta całkiem legalnie, działa bowiem na zasadzie franczyzny i co miesiąc płaci Robertowi ok. 500 dolarów.
1.PNG
Naked Cowboy

df.PNG
Podrobiona Naked Cowgirl

t.PNG
Naked Cowgirl na legalu

Dodał(a): ckm.pl, fot. Youtube Czwartek 15.11.2012