Wirtualny seks poza kontrolą

Coraz więcej osób ma bzika na punkcie łączenia erotyki z wirtualną rzeczywistością. W Japonii sprawy już zaczynają wymykać się spod kontroli

ela.jpg

Tokijska dzielnica Akihabara przeżyła właśnie prawdziwe oblężenie: zorganizowany tam Adult VR Fest 01, czyli pierwsza na świecie impreza dla miłośników technologii umożliwiających wirtualny seks, doprowadził do ulicznych zamieszek, które musiała pacyfikować policja.

Choć organizatorzy planowali kameralną imprezkę w niewielkim gronie onanistow-geeków, to zainteresowanie wydarzeniem przerosło ich najśmielsze oczekiwania. Na wiele godzin przed planowanym rozpoczęciem, do drzwi zaczął dobijać się podekscytowany tłum (jedni świadkowie mówią o ponad 500 osobach, inni o grubo ponad tysiącu), żądny poznania najbardziej zaawansowanych technologii umożliwiających kontakt z porno w naprawdę nowoczesnym wydaniu.

Atmosfera stała się tak gorąca, że Adult VR Fest 01 zakończył się jeszcze przed rozpoczęciem: ogólnodostępna impreza została odwołana, a do środka wpuszczono jedynie 20 szczęśliwców, którzy za zamkniętymi drzwiami mogli zapoznawać się z przyszłością erotyki. 

Chcesz zobaczyć, jak ona wygląda? Proszę bardzo:


Dodał(a): Środa 06.07.2016