Wielkie oszustwo

Użytkowniczka Reddita ukrywająca się pod pseudonimem poshpink330 nabrała setki mężczyzn. Okazało się, że niezdrowo się podniecają nad zdjęciem... zadka jej męża

f6cdc75742db4596ddbbb80ccdc8c794.jpg

W życiu czasem się tak zdarza, że do łóżka zaciągasz Monicę Bellucci, a rano budzisz się u boku Rossy de Palma. Jak nauczyło nas doświadczenie, wszystko zależy od punktu widzenia, a pozory mogą naprawdę mylić. Doskonałym przykładem może być zresztą zdjęcie, które ostatnio zrobiło furorę na Reddicie.

Pewna użytkowniczka - niejaka poshpink330 wrzuciła do serwisu powyższą fotkę, z dopiskiem: "Jestem nowa... chcecie zobaczyć więcej?". Jak nie trudno się domyśleć, tłum napalonych samców oczywiście chciał więcej. Zdecydowanie więcej. Posh zaczęła otrzymywać sprośne wiadomości...

f6ef8637282e5039e026881f4368679c.jpg

"Masz ochotę się zabawić?"

"Cześć, przepraszam, że tak prosto z mostu, ale byłoby cudownie, gdybyś powiedziała mi, żebym zrobił dobrze i wytrysnął dla ciebie, i że chcesz mojej ciepłej spermy ;) Jestem bardzo sfrustrowany i muszę sobie ulżyć. Przy okazji - jeśli jesteś uległa, chciałbym cię poznać od tej strony ;)"

"Hej, co tam? Chciałem tylko powiedzieć, że widziałem twojego posta i naprawdę mnie nakręcił. Chciałbym zobaczyć więcej twojego wspaniałego ciałka! Mój skype to rockhard885 a Kik cyberwhoman, jeśli chcesz pogadać/zabawić się. Liczę na odpowiedź ;)
PS Z przyjemnością wyślę swoje nagie foty, jeśli jesteś zainteresowana!"

"Cześć, mam na imię Dan i poczułem żądzę!"

90f634fa628c95d5e1c8449e62edf3be.jpg
Podobne wiadomości zalewały skrzynkę "wyposażonej" internautki przez całą dobę. Faceci wysyłali jej niemoralne propozycje, komplementy i zdjęcia swoich penisów. W końcu autorka zamieszania zdecydowała się zakończyć zabawę i wyjawić prawdę. Dorodne bimbałki w istocie okazały się być... owłosionym pupalem jej męża!

erwr.jpg

Zupełnie jak świetna laska, która okazuje się mieć w majtkach zupełnie nie to, czego byśmy się spodziewali... Albo jeszcze gorzej.

Wnioski?
1. NIGDY NIE OCENIAĆ PIERSI W GARDEROBIE.
2. STANIK TO TEŻ GARDEROBA.


Dodał(a): BJ, fot. Reddit Poniedziałek 27.10.2014