Waniliowe niebo

Gdy czytam wasze listy, odnoszę wrażenie, że jestem na ringu. Wy mnie trafiacie pytaniami niczym prawym sierpowym, a ja odpowiadam zasłoną frontalną i idę szybko hakiem na korpus. Jak sądzicie, kto z nas po takiej wolnej amerykance jest bardziej poobijany?
dr_housex.jpg
WANILIOWE NIEBO
Lubię się masturbować, ale w dość specyficzny sposób. Podnieca mnie tylko kopulacja z budyniem waniliowym. Marzę wtedy, że kąpię się w takim budyniu na planie filmu „M jak miłość”, onanizuję się i patrzy na mnie cała Polska. Czy jestem zboczony?
Parmezan
To zależy od punktu widzenia. Osobiście lubię budyń waniliowy, a serial „M jak miłość” sprawia, że mam odruch wymiotny. Aha, i jesteś fetyszystą.

SIWY WŁOS
Katastrofa!!! Mam dopiero 23 lata i już siwieję między nogami! Czy to możliwe, żeby tak młodo mieć na łonie siwe włosy? Próbowałem to szorować nie tylko mydłem, ale nawet vizirem do kolorów, lecz nie schodzi. Czy ja może jestem chory?
Patryk z Sanoka
Rzeczywiście jesteś chory, bo żaden zdrowy człowiek nie szoruje się między nogami (i nie tylko) vizirem! Czy twoja babcia też szoruje sobie głowę vizirem, żeby jej siwizna zeszła? Taka już twoja uroda, a jak ci się kolor nie podoba, to zawsze możesz: a) wydepilować się, co jest modne, lecz bywa bolesne, ale za to likwiduje skutecznie całe owłosienie, w tym i siwe, lub też: b) przefarbować łono na inny dowolny kolor — podobno idzie sezon na czerwień.

DZWONY RUROWE
Zawsze po seksie strasznie dzwoni mi w uszach. Najpierw dzwoni w lewym, a po kilku minutach mam już stereofonię. Coraz bardziej mnie to denerwuje!
Quasimodo
A może ty uprawiasz seks w słuchawkach?

Dodał(a): Siostra Przełożona Piątek 28.09.2012