Waginoplastyka odmieni Twój seks

Będzie węższa, jędrniejsza i piękniejsza. Czego chcieć więcej?
seks
Znasz ją już kilka lat, jest wam cudownie. Macie dzieci i regularnie jeździcie na wakacje. Ale w sypialni dawno już między wami nie iskrzy.


Nie wiesz kiedy tak naprawdę zaczęło się psuć. W pewnym momencie oboje przestaliście mieć ochotę na igraszki. Jednak zanim na dobre przestaliście uprawiać seks, na wszystkie sposoby próbowaliście wzniecić dawny ogień. Nigdy byś nie pomyślał, że spełnisz z nią prawie wszystkie swoje fantazje! Mimo wszystko nadal nie byłeś wystarczająco usatysfakcjonowany, a ona wydawała się być coraz bardziej zniechęcona.

Doskonale zdawałeś sobie sprawę, że kiepski seks niedługo odbije się na waszym związku. Z resztą już ze sobą mniej rozmawialiście. Nie chcieliście się poddawać, więc poszliście do seksuologa, a ten po długiej rozmowie z wami podpowiedział wam, żebyście się zastanowili się nad waginoplastyką. Początkowo śmialiście się z tego, ale po kilku kolejnych nieudanych stosunkach wróciliście do tematu i umówiliście się do chirurga plastycznego.

Okazało się, że plastyka pochwy jest coraz częściej wykonywanym zabiegiem, który ma głównie na celu skorygowanie szerokości pochwy. Jest polecana przede wszystkim kobietom, które mają za sobą kilka porodów. Jeszcze kilka lat temu młodzi rodzice bardzo cierpieli z faktu, że już nigdy ich życie seksualne nie będzie tak udane jak przed podjęciem decyzji o powiększeniu rodziny. A jednak!


Z poddania się zabiegowi plastyki pochwy wynikają same zalety. Przede wszystkim staje się ona nie tylko węższa, dzięki czemu wasze doznania są znacznie silniejsze, ale też jej okolice stają się o wiele gładsze i jędrniejsze. Jak podaje "Poradnik zdrowie", 70 procent kobiet, które poddały się waginoplastyce uważa, że ich życie seksualne po zabiegu stało się bardziej satysfakcjonujące. Oczywiście efekty zabiegu nie są obojętne dla mężczyzn, którzy bez wahania podzielają zdanie partnerek.

Bez wahania zdecydowaliście się na zabieg, chociaż nie jest stosunkowo tani – musieliście wyłożyć 5 tysięcy złotych. Ale udany seks jest znacznie ważniejszy niż pieniądze, prawda? Zabieg trwał kilka godzin i już nie mogłeś się doczekać, kiedy spenetrujesz swoją ukochaną, aż tu nagle okazało się, że będziesz musiał czekać aż dwa miesiące!

Na szczęście było warto!


Dodał(a): PSz Środa 06.03.2013