Wagina i penis na toście

Czasem docieramy na koniec internetu, by znaleźć takie perełki... Ten toster `wymaluje` genitalia na Twoim chlebie.
zjarane.jpg
Jeśli wciąż jesteś głodna/y seksu i widzisz go wszędzie, gdzie spojrzysz, teraz możesz swoją nimfomanię wznieść na jeszcze wyższy poziom. Firma Burnt Impressions z USA postanowiła spersonalizować urządzenie odpalane podczas śniadania przez Amerykanów najczęściej. Spirale grzejące chleb, są zbliżone do kromki bardziej w miejscach, w których mają powstawać wzory.
toster wagina
A ich lista jest długa i przede wszystkim – oryginalna. Jeśli oburzają Cię wspomniany penis i wagina, możesz pójść w drugą stronę i zamówić toster wypiekający Jezusa albo Matkę Boską. W przypadku gdy np. jesteś wyznawcą Pastafarianizmu, idealnym rozwiązaniem będzie opiekacz wypalający postać  Latającego Potwora Spaghetti. Inną opcją może być kromka z wizerunkiem Buddy. Rak, krab, osioł, delfin – to dostępne motywy zwierzęce. Możesz też wypalić zioło, a właściwie wzór liścia konopi na toście.

Niezależnie od proponowanych wersji, każdy toster kosztuje 34,95 $ i dostępny jest w pięciu wersjach kolorystycznych w odpowiedzi na preferencje wyjadaczy. Zobacz pełną listę dostępnych urządzeń.





Dodał(a): pinky Wtorek 11.02.2014