Uwolnić cycki

Lubisz pieścić cycuszki? A no pewnie, że lubisz. Ale zanim je popieścisz musisz wcześniej zdjąć ten cholerny stanik! Nieprawdaż?
stanik


Ileż to razy kląłeś, kiedy przyszło, co do czego a ty grzebałeś się w tym cholernym zapięciu od stanika. Za pierwszym razem nie poszło, za drugim też, a ona gorąca. Czeka aż rozepniesz ten kawał żelastwa i uwolnisz jej cycuszki na wolność, kiedy to poczują twój język i dotyk na sobie! W pocie czoła grzebiesz się, robisz kilka podejść a one zamiast w twoich łapach gnieżdżą się w fiszbinach czy jak to tam się nazywa. Koniec tego!

Od dzisiaj dzięki pięknej i ponętnej Sarze, zdejmiesz to cholerstwo jedną ręką! Dobra przetłumaczymy ci to żebyś raz na zawsze zapamiętał! Zakładamy, że jesteś praworęczny. Kciuk i palec wskazujący wkładasz pomiędzy ciało a zapięcie lekko podważając cyckonosz. Potem lekkim ruchem palcem wskazującym w kierunku kciuka sprawisz, że magiczna kłódka w końcu pęknie. Od tego momentu do wypuszczenia piersi na zewnątrz dzieli cię już tylko opuszczenie ramiączek.

Teraz bierzesz cyca w łapę i cieszysz japę!
Podkręć atmosferę w sypialni - seksowne gadżety!

Dodał(a): Ostatni mohikanin Piątek 21.09.2012