Ulubiony rozmiar piersi wśród facetów

Każdy facet uwielbia piersi, ale każdy ma zupełnie inne upodobania jeśli chodzi o ich wygląd, kształt i przede wszystkim rozmiar. I właśnie tą ostatnią kwestią postanowili się zająć analitycy serwisu Pornhub. Jaki rozmiar piersi jest więc najczęściej wyszukiwany?
iStock-512521013.jpg

Duże czy małe? Naturalne czy sztuczne? Na te pytania odnośnie do cycków postanowili odpowiedzieć nasi ulubieni analitycy z serwisu Pornhub. A wiecie, komu jak komu, ale im w kwestiach upodobań można zdecydowanie wierzyć, bo w końcu ich serwis odwiedzany jest dziesiątki milionów razy dziennie przez ludzi z całego świata.

I tak wychodzi, że większość facetów najbardziej lubi cycki – tu bez większych zaskoczeń – duże lub ogromne. To właśnie te dwa rozmiary pojawiają się wśród czterech pierwszych najczęściej wyszukiwanych fraz na Pornhubie. Są to kolejno: „duże cycki”, „duże piersi”, „ogromne cycki” i „duże naturalne cycki”. Co ciekawe, wielu facetów bardzo ceni sobie także duże cycki japońskie (miejsce 6.) i w ogóle azjatyckie, duży biust MILF-ów, a także wielkie piersi blondynek i rudych.


I mimo że wśród 25 najczęstszych wyszukiwań nie pojawia się żadna fraza odnosząca się do małych piersi, to jednak wykres popularności rozmiaru wyszukiwanych na Pornhubie cycków nie pozostawia wątpliwości, że od października 2016 roku, to właśnie te mniejsze objętościowo cieszą się stale rosnącą popularnością.Inną ciekawostką jest to, że wielu facetów, przynajmniej oglądając porno, preferuje biust sztuczny. Ten rodzaj piersi był najchętniej oglądany między 2013 a 2015 rokiem, jednak obecnie wciąż cieszy się zadziwiająco dużą popularnością, niewiele mniejszą od naturalnych biustów.I jak, wasze upodobania pokrywają się ze statystykami Pornhuba?
Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. istock Poniedziałek 14.08.2017