Uliczne jaja

Badanie jąder wykonywane na ulicy przez nieznajomą seksowną pielęgniarkę – brzmi podniecająco, tym bardziej, że to ona zachęca Cię do diagnostyki „podwozia” i oferuje pomocną dłoń…
uliczne-jaja.jpg

Na szczęście to nie kolejny prank, a akcja społeczna skierowana do facetów, mająca na celu profilaktykę nowotworową. Movember, czyli zbitka angielskich wyrazów „moustache” – wąsy i November – listopad, to działania polegające na zapuszczaniu wąsów (tylko przez panów) w celu podnoszenia świadomości w temacie walki z rakiem i jego wczesnego wykrywania.

Twórcy z jednego z kanałów na YouTube postanowili zrobić coś ciekawszego. Zatrudnili atrakcyjną pielęgniarkę, dali jej seksowny strój i lateksowe rękawiczki. Dziewczyna zaczepiała facetów oferując pomoc w postaci manualnego badania ich krocza.Cała akcja odbywała się w szczytnym celu. Za jedno badanie jąder chłopaki dawali 100 dolarów na rzecz walki z rakiem u mężczyzn. Dodatkowe stówki dorzucą, za każde 100 000 kolejnych odsłon tego filmiku. Oglądajmy zatem i wczuwajmy się. Nie wstydźcie się w tym czasie zrobić czegoś dla swojego zdrowia.
Dodał(a): daktor Środa 19.11.2014