Ukamienowanie za gołe cycki!

Młoda Tunezyjka wrzuciła na Facebooka zdjęcia swojego nagiego biustu. Teraz grozi jej śmierć przez ukamienowanie!

biust cenzura


Zanim wyjrzysz przez okno i po raz kolejny pomyślisz sobie, że fajnie byłoby mieszkać w jakimś ciepłym kraju, weź pod uwagę, że zdarzają się gorsze rzeczy niż śnieg w drugiej połowie marca. Np. w Tunezji panuje cyckowa cenzura, a od takiej przecież nie ma już chyba nic gorszego!

Dziewiętnastoletnia Tunezyjka - niejaka Amina postanowiła sprzeciwić się idiotycznym zakazom panującym w jej kraju i w ramach protestu wrzuciła na Facebooka swoje zdjęcia topless. Jej nagie piersi zdobią (a właściwie zdobiły - bo profil w niewyjaśnionych okolicznościach został usunięty) bardzo sugestywne napisy takie jak: "Moje ciało to moja własność, a nie kwestia czyjegoś honoru" oraz "Pi...lę waszą moralność".

Reakcja na czyn Aminy była niemalże natychmiastowa. Rodzina nastolatki przemocą umieściła ją w szpitalu psychiatrycznym, a - jakby tego było mało - dziewczynie grozi również ukamienowanie, do którego wzywa islamski kaznodzieja Almi Adel, stojący na czele Komisji Wspierania Cnoty! Od kilku dni z Aminą nie ma żadnego kontaktu (nie odbiera telefonów, a strona na Facebooku już nie istnieje), a organizacje walczące o prawa kobiet boją się, że grozi jej nawet śmierć!Dodał(a): Jagoda Wtorek 26.03.2013

Komentarze

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
zurus1990 (2013-04-02 23:47:16)
Cyckowa Cenzura :O Zgłoś naruszenie
peruzi (2013-04-02 15:49:55)
u nas kobiety miałyby pełne poparcie do pokazywania a same nie chcą :D Zgłoś naruszenie
Komentarze (2)