Tych kobiet lepiej unikaj!

Nimfomanki, karierowiczki, gaduły... Unikaj ich za wszelką cenę, nawet jeśli wyglądają jak modelki CKM! Związki z toksycznymi kobietami kończą się dla mężczyzn zawsze klęską. Jak rozpoznać takie modliszki? Przeczytaj w CKM.

modliszki-ckm-11-2016.jpg

Z pewnością widziałeś to na filmie z głosem Krystyny Czubówny: „Atrakcyjna samica kopuluje z samcem, aby po skończonym akcie zjeść partnera...”. Myślisz, że to tylko program przyrodniczy o owadach? Owszem – ale są też kobiety, które zachowują się jak modliszki! Wdzięczą się i uwodzą tylko po to, żeby zwabić do siebie mężczyznę. A gdy już facet znajdzie się w ich władzy, pozbawiają go chęci do życia (choć na szczęście niekoniecznie jedząc)...

Niektóre zachowują się tak z premedytacją, inne zupełnie niechcący – ale wszystkie związki z toksycznymi kobietami kończą się dla mężczyzn klęską. Jak rozpoznać takie złe kobiety? Nie ma reguły: czasem wystarczy pięć minut rozmowy, a czasem potrzeba pięć miesięcy znajomości. Ważne, żebyś uciekał, kiedy dostrzeżesz pierwsze sygnały ostrzegawcze. Poniżej przedstawiamy typy kobiet, których lepiej unikać – nawet jeśli na pierwszy rzut oka wyglądają jak dziewczyny z okładek CKM.

MATERIALISTKA
znaki szczególne: nie ma kasy
„Miiisiu, tak cię kocham, kup mi ten pierścionek, prooooszę!”. Znasz ten typ? Pewnie tak – wg badania „Polka i pieniądze” prawie 20 proc. polskich kobiet traktuje mężczyznę jako źródło finansowego bezpieczeństwa. A jeśli laska jest inteligentna (i ma duże cycki), to wyłudza kasę i prezenty tak subtelnie, że nim się zorientujesz, że kocha nie ciebie tylko twój portfel, jesteś bliski bankructwa.

KARIEROWICZKA
znaki szczególne: ma kasę

Dziewczyna, która realizuje się w pracy, to oczywiście skarb (przy odrobinie szczęścia może nawet rzucisz swoją robotę, by poświęcić się oglądaniu sportu w TV). Gorzej, gdy kariera to jedyne, co ją naprawdę kręci. Wtedy: a) nie ma jej w domu, bo pracuje; b) jak jest, to masz jej nie przeszkadzać – bo zabrała pracę do domu; c) jak jest w domu i nie pracuje – to jest tak zmęczona, że chce tylko spać. I nie myśl, że dasz radę to zmienić! Badaczka Lucyna Golińska dowiodła, że im większą pracoholiczką jest kobieta, tym mniej jest ugodowa. Seks? Zapomnij. Obiad? Zapomnij. Poprasowane gacie: Zapomnij. Na pewno chcesz tak żyć?!

FANKA OPERACJI PLASTYCZNYCH
znaki szczególne: wielkie usta

Kiedy ją poznajesz, ma biust jak Pamela Anderson, pupę jak Kim Kardashian i talię jak lalka Barbie. I nawet byłoby nieźle, gdyby chciała zatrzymać się na tym etapie. Ale nie – statystyki gabinetów chirurgii plastycznej wyraźnie pokazują, że szybkie „poprawianie” wyglądu uzależnia. Kto raz zdecydował się na taki zabieg, szybciej pójdzie na drugi. A potem na trzeci i czwarty... Po paru latach zamiast seksownej babki masz obok siebie mutanta  z kosmosu. Nieokreślonej płci.

NIMFOMANKA
znaki szczególne:  lubi TO robić (bardzo!)

Ledwo ją poznałeś, a już zaciągnęła cię do łóżka – i była w nim dobra – więc myślisz, że znalazłeś ideał kobiety? Stop! Jest dokładnie przeciwnie! Nimfomanka nie delektuje się seksem jak dobrym drinkiem, ona traktuje seks jak potajemne pitego jabola: ma być dużo, szybko i wszystko jedno w czyim towarzystwie. Z dobrych wieści, badania Patricka Carnesa wykazały, że seksoholizm jest domeną mężczyzn – kobiety stanowią w tej grupie tylko ok. 20 proc. osób. Chociaż... Po dłuższym zastanowieniu... To są chyba jednak złe wieści... (...)

Do tylko fragment artykułu „Modliszki” z listopadowego numeru CKM. 16 typów kobiet, których powinieneś unikać za wszelką cenę, znajdziesz w aktualnym numerze CKM (w kioskach)!

11_ckm_2016-617.jpg

Po co iść do kiosku? Zamów CKM prosto do domu! Nie tylko zaoszczędzisz pieniądze, ale dostaniesz ekstra książkę gratis

prenumerata-listopad-2016.jpg

...ALE OCZYWIŚCIE NIE WSZYSTKIE KOBIETY SĄ ZŁE. ZOBACZ ZDJĘCIA PAULI TUMALI, KTÓRA JEST BARDZO DOBRA:Dodał(a): CKM Piątek 28.10.2016