TOP 10 miejsc odwiedzanych przez niewierne żony na wakacjach

Wspólne wakacje z żoną? Od teraz już nigdy nie puścisz jej na „samotny spacer”, albo „do spa”, bo może się okazać, że zamiast tego twoja kobieta przyprawi ci rogi. Oto 10 miejsc, do których niewierne partnerki wymykają się w trakcie wakacji na szybki numerek z nieznajomym.
waterfalls.jpg

VictoriaMilan, strona randkowa dla ludzi w związkach szukających romansu, przeprowadziła w ostatnim czasie drobną ankietę wśród swoich użytkowniczek. Zapytano w niej 8207 kobiet z 20 krajów, w tym m.in. z Polski, USA, Południowej Afryki, Danii, czy Hiszpanii, o to, jakie są ich ulubione miejsca na sekretne seks-schadzki w trakcie wakacji (nie mówcie, że myśleliście, że wszystkie kobiety wyjeżdżają na urlop tylko po magnesy na lodówkę).

By miejsce na szybki skok w bok było odpowiednie, musi, zdaniem kobiet, spełniać przynajmniej dwa warunki. Po pierwsze – ważne jest, by można było uprawiać w nim seks na stojąco, by w razie czego móc szybko się z niego ewakuować. Z drugiej jednak strony nie może być zbytnio schowane przed wzrokiem przypadkowych osób, no bo w końcu adrenalina wynikająca z potencjalnego przyłapania jest dodatkowym czynnikiem budującym ekscytację i podniecenie.

Poniżej przedstawiamy więc 10 miejsc, które spełniają powyższe kryteria i które były najczęściej wymieniane przez panie we wspomnianej wcześniej ankiecie.

1. Na dziko pod wodospadem
2. Na balkonie
3. W toalecie w restauracji
4. Na basenie
5. W windzie
6. W saunie
7. Na molo
8. W historycznych i zabytkowych miejscach
9. W bocznej uliczce
10. Na plażowym łóżku

Teraz już wiecie, kiedy i gdzie mieć swoje partnerki na oku. Pamiętajcie, że zawsze możecie też dmuchać na zimne i po prostu zaproponować seks swojej kobiecie w jednym z powyższych miejsc.

ZOBACZ TEŻ FOTKI SEKSOWNEJ NIMFY
Dodał(a): CKM.pl/ fot. VictoriaMilan Piątek 18.08.2017