Top 7 miejsc, w których kobiety chcą uprawiać seks

Gdzie lubicie „to” robić? Czy wasze życie seksualne ogranicza się jedynie do łóżka w sypialni? Nadszedł czas z niego wyjść.

sg.jpg

Strona internetowa Sleep Cupid przeprowadziła ankietę wśród 3000 dorosłych kobiet, pytając je o miejsca, w jakich chciałyby uprawiać seks. Jeśli myśleliście, że wygrywa materac i domowe zacisze jesteście tylko kilka metrów od prawdy. Okazuje się, że płeć piękna najczęściej fantazjuje o stosunku na klatce schodowej. Z jakiego powodu? Tutaj możemy jedynie snuć domysły, albo spytać dziewczyny będącej akurat najbliżej nas. Być może wiąże się to z możliwością szybkiej ucieczki w razie zostania przyłapanym na gorącym uczynku. W każdym razie, następnym razem, gdy będziecie wracać z partnerką do mieszkania, nie powstrzymujcie swojej chuci, aż do przekroczenia progu. Zaproponujcie seks już w trakcie wspinaczki po schodach.

Drugie miejsce wśród ankietowanych kobiet zajęła plaża. Czyli mamy do czynienia z romantyczną kliszą. Ale to się przecież sprawdza, nie? Morza szum, księżyc w pełni i piasek pod stopami może nam otworzyć wiele drzwi. Dobrze byłoby, gdyby pewnych drzwi nie otworzył nikt podczas jakiegoś większego wydarzenia typu wesele. To miejsce jako trzecie wskazały przepytywane osoby. Możemy to zrozumieć, w końcu towarzyszy temu dreszczyk emocji, czy ktoś nas nie nakryje. Być może podobny jak podczas seksu w samolocie, czyli na kolejnym wskazanym miejscu. Zastanawialiście się kiedyś, czemu toaleta podczas lotu jest ciągle zajęta? Prawdopodobnie strach nie jest tutaj najczęstszym powodem, a jakiś szczęściarz korzysta po prostu z okazji.

ła.jpg

Sonda

W którym miejscu spróbujesz?

Musimy jednak zejść na ziemię, tak jak pragną tego kobiety. A kobiety jako piąte miejsce, w którym chciałyby uprawiać seks, podały garaż. W porównaniu z poprzednimi jest to miejsce bezpieczne i tę zachciankę można łatwo spełnić. Podobnie jak chęć stosunku w ogródku. Jeśli takowy posiadacie, nie czekajcie tylko bierzcie partnerkę ze sobą i ją zaspokójcie. Bo w wypadku kiedy jesteście w stałych związkach i nie pracujecie z dziewczyną, czy żoną w jednym budynku kopulacja w biurze odpada. A to ostatnie z wymienionych przez ankietowane osoby miejsc. Co może wprowadzać lekki niepokój, kiedy wybranka rano wychodzi do pracy. A wy gdzie byście chcieli „to” zrobić? A teraz idziemy, bo jakieś głosy proszą nas na klatkę schodową.  

Dodał(a): Roman Cypryński Wtorek 17.01.2017