Top 5 sex porad dla brzydkich gości

Jeśli lustro pęka za każdym razem, gdy się w nim przeglądasz, a marzysz tylko żeby zaciągnąć niunię do łóżka, nie przejmuj się. Jest na to kilka sposobów nawet będąc w tak beznadziejnym położeniu jak ty.


brzydki.jpg


Nie gwarantujemy jednak, że ta która zdecyduje się na desperacki krok pójścia z tobą do łóżka będzie ładna. Atrakcyjność osób ocenia się w skali od 1 do 10. Nie można wiązać się z osobami, które przewyższają cię o 2 punkty, lub są o tyle samo brzydsze. Po prostu nie tak skonstruowano ten świat.

I może nie będziesz zadowolony ze swojego wyboru, to jednak osiągniesz swój cel i strzelisz gola. Jesteś w nie tak żałosnej sytuacji jak myślisz. Wiele kobiet wybiera mężczyzn brzydkich bądź grubych, ponieważ tacy bardziej się starają podczas stosunku. Dodatkowo jest też mniejsza szansa, że je zdradzą. Mimo to nie czekaj, aż spotkasz takową. Pomóż swojemu szczęściu już dziś.
pijana.jpg
1. KUP JEJ CZTEROPAK
Właśnie dla takich facetów jak ty, stwórca obdarzył kobiety słabszą głową do alkoholu. Szybciej się upijają i szybciej urywa im się film, co stanowi dla ciebie szansę. Zabierz wybrankę do knajpy, najlepiej takiej gdzie jest ciemno, żeby nie miała okazji zbyt dobrze cię obejrzeć i pój ją tanim alkoholem. Im więcej tym lepiej dla ciebie. Kiedy rano zrozumie swój błąd będzie już za późno żeby to cofnąć. Może więcej nie porozmawiacie, ale w sumie po co kontynuować znajomość, skoro kolejnej nocy możesz mieć następną?
martwy.jpg
2. WEŹ JĄ NA LITOŚĆ
Oczy zbitego psa to jedna z najskuteczniejszych broni podczas podrywu. W twoim przypadku może to nie wystarczyć. Powiedz, że cierpisz na nieuleczalną chorobę, najlepiej raka i zostało ci już niewiele życia. Dodatkowo możesz zacząć się ślinić, co tylko wzmocni jej współczucie do twojej osoby. Przypadkiem wspomnij, że jesteś prawiczkiem, a będzie cała twoja. Jeśli jakimś cudem ten sposób się nie sprawdzi, będzie to tylko kolejny dowód na to, że kobiety są bez serca.
bogat.jpg
3. UDAWAJ BOGACZA
Żeby poderwać dziewczynę facet musi mieć dobrą pracę. Nie musi być prawdziwa. Laska otworzy przed tobą chętnie nogi, jeśli jesteś prawnikiem, lekarzem bądź redaktorem CKM-u. Stwórz swoją postać i ruszaj na podbój. Usiądź przy barze, a kiedy podejdzie, żeby coś zamówić od niechcenia powiedz, że dziecko zmarło dziś na stole operacyjnym. Będzie to świetny start nowej, jednonocnej znajomości.
kolega.jpg
4. ZNAJDŹ SOBIE GORSZEGO KOLEGĘ

Poderwać dziewczyny nie pomoże ci najlepszy skrzydłowy, a ten najgorszy. Znajdź sobie kolegę, którego wstyd gdziekolwiek zabrać, bo zachowuje się jak kretyn, albo jest brzydszy od ciebie. Upominaj go co chwilę, a zrobi ci takie tło, przy którym wyjdziesz na mężczyznę idealnego. Zawsze możesz też powiedzieć dziewczynie, że to twój upośledzony młodszy brat i musisz się nim opiekować. Wtedy dostaniesz dodatkowe punkty za osobowość.
niezainteresowana.jpg
5. NIE OKAZUJ ZAINTERESOWANIA
Brzmi jak szalony pomysł? A może jednak skuteczny! Zagaj rozmowę, po czym ignoruj partnerkę. To namiesza jej w głowie. W pewnym momencie zacznie myśleć o swoich wadach. No bo jakim prawem taka kreatura jak ty nie zwraca na nią uwagi? W tym momencie obniżyłeś jej poczucie wartości do zera i zrobi wszystko, aby ponownie poczuć się dobrze. Łącznie z pójściem z tobą do łóżka bądź publicznej toalety.

Tak naprawdę nie mogliśmy sprawdzić czy powyższe sposoby są skuteczne. Bo chociaż dużo imprezujemy, uwielbiamy gluten i mięso, a siłownię odwiedzamy tylko po to, żeby podglądać dziewczyny, najchętniej trzymając piwo w ręku, wszyscy jesteśmy wysportowani, wysocy, dobrze zbudowani i mamy interesującą pracę (patrz punkt 3). Dlatego wykorzystajcie nasze pomysły i powiedzcie czy działają, a my idziemy pogadać z modelkami.

Dodał(a): Mateusz Kryś Wtorek 24.01.2017