Top 10 zachcianek kobiet w sypialni

Czego chcą kobiety w sypialni? To pytanie spędza i spędzało sen z powiek każdemu facetowi w dziejach ludzkości. Na szczęście teraz mamy internet, dzięki któremu możemy w jednym momencie spytać się wielu kobiet na raz, o to, czego tak naprawdę chcą w łóżku. Poznajcie 10 najczęstszych odpowiedzi.

Badanie przeprowadzone zostało przez VictoriaMilan – portal randkowy dla ludzi w związkach szukających romansu. Statystycy serwisu zapytali 12,104 aktywnych użytkowniczek z 21 krajów o ich najczęstsze łóżkowe zachcianki i wyodrębnili 10 najczęściej pojawiających się pragnień. W nawiasie znajdują się narodowości pań, które najczęściej życzyły sobie konkretnej rzeczy.

1. Zgaszenie światła (Hiszpania, Irlandia)
2. Zamknięcie drzwi (Szwajcaria, Austria)
3. Założenie prezerwatywy (Norwegia Dania)
4. Skorzystanie z prysznica (USA, Australia)
5. Umycie zębów (Węgry, Włochy)
6. Włączenie klimatycznej muzyki (Francja, Portugalia)
7. Użycie olejku do masażu (Polska, Belgia)
8. Zdjęcie skarpet (Czechy, Niemcy, Finlandia)
9. Wypicie kieliszka wina lub innego alkoholu (Holandia, RPA)
10. Szybkie zerwanie ubrań z siebie i z niej (Wielka Brytania, Szwecja)

Jak widzicie, nie są to jakoś specjalnie wygórowane zachcianki, można by powiedzieć – zupełna klasyka. A jako że grupa badawcza była całkiem spora – można przyjąć, że była także reprezentatywna. Wnioski? Kobiety nie potrzebują jakichś wielkich udziwnień. Prostota jest zawsze najlepsza. Dlatego możesz wyrzucić już ten strój policjanta. Ale kajdanki zostaw. Tak na wszelki wypadek.

ZOBACZ TEŻ:
Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. istockphoto.com Poniedziałek 16.10.2017