Top 10 seks myjni

Nie ważne czy twój samochód jest brudny, czy nie. Warto go zawieść na taką myjnię
sexy car wash
Po zapoznaniu się z naszym zestawieniem, stwierdzisz, że automatyczne myjnie są całkowicie bez sensu. W końcu szkoda odbierać pracę takim dziewczynom!

10. Stawkę otwiera czekoladowa dupcia i jej dwie koleżanki, które wiedzą jak umilić życie statystycznego mężczyzny. Sceneria oraz kadry rodem z amerykańskiego teledysku i młode piersi niemalże wybijające ekran monitora – lubię to!
9. Połączenie samochodu z kolejką? Tak, to możliwe! Pani pantera i jej dwie znajome po fachu wypucują ci auto w pozycji „na pociąg”. Halo, gdzie jest ta myjnia?
8. Krótko, zwięźle i na temat. Cztery pupy, osiem cycków, dużo piany i fajny, zielony samochód (jakby kogoś to interesowało).
7. A oto i wideo o jakże błyskotliwym tytule „Car wash”, promujące niejaką Presley Allan. Spoko laska, fajne kadry i niekiepski montaż. Momentami może robi się ciut monotonnie, a i próba ekstazy mimicznej jest średnio udana, ale te opalone pośladki rekompensują wszystkie niedociągnięcia. P.S. Audycja zawierała lokowanie produktu
6. Tym razem odwołanie do kinematografii. Oto najgorętsza scena filmu „Zła kobieta” („Bad teacher”, w której seksowna Cameron Diaz pokazuje jak używać gąbki i szlaucha. Fanom aktorki polecamy szczególnie!
5. Miejsce piąte to gratka dla miłośników brunetek. Choć dziewczyny są odrobinę nieporadne i trochę obijają się o siebie, ich kocie ruchy i tak skutecznie podnoszą ciśnienie. Jesteśmy pewni, że jeśli gustujesz w czarnulkach, któraś z nich na pewno ci się spodoba!
4. I znowu ciemnowłose damy, z tą różnicą, że te ocierają się nie tylko o samochód, ale i o siebie nawzajem, wyglądając przy tym jak kotki w rui! 100% seksu i gimnastyka na dachu, czyli performens stanowczo nie dla dzieci!
3. A tu z kolei myjnia obsługiwana przez blondynki. I to nie byle jakie blondynki! Jędrne pośladki ociekające pianą, okrągłe piersi wyskakujące z bluzek i nogi do nieba to ich znaki rozpoznawcze. Pytanie kontrolne: czy ktoś zwrócił uwagę na samochód?
2. Szpagat, klaps i jazda! Dobrze wygięte i rozciągnięte. Już sam początek tego wideo przyprawia o zawrót głowy. Choć te dwie laski w sumie mogłyby potrenować mięśnie brzucha i tak raczej nie ma faceta, który nie zaciągnąłby ich pośladków do swojej sypialni…
1. Zwycięska myjnia została wyłoniona na podstawie jakości pup bohaterek. No, bo to jest tak, że uświadczyć fajny tyłek może i nie jest ekstremalnie ciężko, ale sześć perfekcyjnych pośladków w jednym miejscu i czasie, to zjawisko niemalże graniczące z cudem. A tutaj mamy właśnie tyłeczki idealne – opalone, jędrne i kształtne tak, że aż serce się raduje, a dusza śpiewa. No po prostu nic dodać, nic ująć. Jeśli nie masz samochodu, przyjedź do nich chociażby z rowerem. Warto!Dodał(a): Jagoda Wtorek 23.10.2012