Ten wibrator zamówi pizzę zaraz po orgazmie

Czy może być coś lepszego na tym świecie niż orgazm i pizza? Tak. Ociekająca serem pizza zaraz po orgazmie. A ten wibrator pozwoli zaspokoić tę fantazję.
camsoda-labs-rubgrub-2.jpg

Idealny zestaw dla samotnych kobiet. CamSoda, strona rozrywkowa dla dorosłych, wypuszcza na rynek urządzenie, które zaspokoi potrzeby, których być może panie sobie nawet jeszcze nie uświadamiają. Chodzi o wibrator RubGrub, który zaraz po tym, jak spełni swój podstawowy cel istnienia, zamówi dowolną, ociekającą serem, gorącą pizzę.

Działa to w bardzo prosty sposób. Dildo wyposażone jest w specjalny przycisk podłączony do aplikacji na telefonie użytkowniczki, którą ta może wcześniej zaprogramować, tj. wybrać, dowolny rodzaj pizzy. Aplikacja dodatkowo połączona jest z kontem i zawiera informacje na temat miejsca dostawy.

camsoda-labs-rubgrub-setup.jpg

Gdy więc kobieta skończy już zaspokajać swoje potrzeby seksualne i będzie leżeć bez sił po satysfakcjonującym orgazmie, wystarczy że naciśnie wspomniany przycisk na wibratorze, a zamówienie zostanie wysłane do sieci Domino’s Pizza (dildo jak na razie współpracuje tylko z tą siecią), a później wprost do jej drzwi. Planowane jest też rozszerzenie oferty gastronomicznej o jedzenie chińskiej i meksykańskiej.

Koszt takiej zabawki to 20 dolarów (70 zł), więc pewnie nadałaby się i na prezent dla jakiejś samotnej koleżanki.


Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. RubGrub Piątek 23.02.2018