Taneczno-biuściasta rywalizacja

Sara X Mills, która piersiami twerkowała do Mozarta, od kilku dni robi furorę w sieci. Okazuje się, że utalentowana "tancerka" ma jednak konkurencję!

boobr.png

"Hey Mozart chick. You're doing it wrong" (Hej, lasko od Mozarta, robisz to źle) - napisała na swoim Instagramie panna ukrywająca się pod pseudonimem Biancaghez. I wrzuciła instruktaż, jak powinien wyglądać solidny twerking biustem. Jak widać, kobiet tańczących piersiami jest o wiele więcej, niż myśleliśmy i bardzo nam się to z resztą podoba! Musimy przyznać, że taka rywalizacja jest bardzo widowiskowa!Patrząc na powyższe wideo, trudno się nie zgodzić z faktem, że ta kobieta również ma bardzo dobrą technikę i choć reprezentuje zupełnie inny nurt muzyczny, na pewno wkrótce znajdzie swoich fanów.

My nie jesteśmy w stanie ocenić, które z twerkujących piersi przemawiają do nas bardziej, ale na pewno uważamy, że ta dyscyplina jest na tyle atrakcyjna, że można by ją spokojnie włączyć do Olimpiady.

A dla przypomnienia, debiut kokosków Sary tańczących "Eine kleine nachtmusik":Dodał(a): BJ, fot. Youtube Czwartek 16.10.2014