Ta apka odpowie na Twoje seks pytania

Czy od masturbacji się ślepnie? Jak namówić dziewczynę na seks analny? Poznajcie aplikację, która odpowie na wszystkie pytania związane z seksem, których nigdy nie zadalibyście rodzicom ani kolegom.
juicebox.jpg

Nie da się ukryć, że sfera seksualna, choć jest jedną z najważniejszych części życia każdego człowieka, jest także jedną ze sfer najbardziej objętych tabu, a więc rozmawianie o niej lub też, nie daj boże, pytanie o coś, może być mocno krępujące i stresujące.

Dlatego też jeśli wciąż wierzysz, że od masturbacji rosną włosy między palcami, albo nie jesteś pewien czy mogłeś zapłodnić dziewczynę, z którą całowałeś się miesiąc temu, a boisz się spytać o to rodziców lub wujka Google, to właśnie powstała aplikacja, która odpowie na te wszystkie pytania. I to całkowicie anonimowo.

Chodzi o Juicebox – apkę, która została zaprojektowana po to, by być pierwszym, prawdziwym internetowym źródłem edukacji seksualnej. Jako że jest całkowicie anonimowa (by się zalogować wystarczy podać dowolnego maila), nikt ze znajomych nie będzie wiedział, że macie jakieś wątpliwości dotyczące seksu.

sex-app.png

Aplikacja dzieli się na dwie sekcje: Snoop i Spill. W tej pierwszej, użytkownicy mogą zadać dowolne pytanie z dziedziny seksu i związków, a zespół „sekspertów” (terapeutów, naukowców czy nauczycieli od edukacji seksualnej) zgromadzonych przez twórców aplikacji, odpowie na wszystkie te pytania. Oczywiście użytkownicy mogą także przejrzeć pytania zadane przez inne osoby, tak, by nie musieć zadawać własnych.

W sekcji Spill można zaś publikować wszystkie swoje zabawne historie związane z seksem, gdzie inni użytkownicy mogą je oceniać.

Aplikacja dostępna jest niestety tylko na iOS, ale dobra wiadomość jest taka, że można korzystać z niej także na komputerze. Wystarczy kliknąć TUTAJ.

Ciekawi jesteśmy tylko czy twórcy aplikacji inspirowali się bazą wiedzy dotyczącej seksu, zgromadzoną u nas w serwisie?
Dodał(a): Jakub Rusak Wtorek 12.04.2016