Szantaż piersiami

Rosyjska prezenterka - Ksenia Borodina była szantażowana przez hakerów. Cyberprzestępcy opublikowali jej nagie zdjęcia, bo nie chciała zapłacić haraczu

Ksenia Borodina instagram

fot. instagram.com/borodylia

Jako zdeklarowani, stuprocentowi mężczyźni, lubimy piękne, nagie kobiety. Zdecydowanie nie lubimy natomiast bandziorów, którzy owe piękne kobiety szantażują ich własną nagością. Wszak dziewczyny swoje biusty powinny pokazywać z własnej, nieprzymuszonej woli - szczególnie kiedy mają się czym pochwalić, tak jak bohaterka tego artykułu.

Ksenia Borodina to rosyjska prezenterka, która jeszcze niedawno mogłaby zgrywać świętoszkę, gdyby miała takie życzenie. Niestety seksowna blondynka padła ofiarą hakerów i na jaw wyszło, że aniołkiem to ona nie jest. Na wirtualnym dysku przetrzymywała swoje niegrzeczne fotki.

Pech chciał, że cyberprzestępcy przechwycili nagie zdjęcia Kseni i postanowili wyłudzić od niej 100 tys. złotych, szantażując ją ich publikacją. Na dostarczenie haraczu dali jej tydzień. Mimo zgłoszenia sprawy na policję, wyuzdane fotki zdążyły trafić do sieci, bo prezenterka zaparła się, że z przestępcami współpracować nie będzie.

Co by nie było, my z całego serca popieramy decyzję Kseni i to wcale nie dlatego, że mogliśmy napatrzeć się na jej dorodne popiersie, które krąży teraz po sieci (naprawdę godne uwagi). Jakby nie patrzeć, przestępcy niczego nie dostali, a przy okazji zrobili młodej prezenterce całkiem niezłą reklamę!

Ksenia Borodina instagram


Dodał(a): BJ, fot. instagram.com/borodylia Poniedziałek 14.07.2014