Sypialniany strażnik wierności

Podejrzewasz, że Twój partner/partnerka Cię zdradza, a na dodatek robi to w Waszym łóżku? Cóż od teraz łóżko, a konkretniej materac, będzie w stanie Cię o tym poinformować.
materac.jpg

Istnieje wiele sposobów na wykrycie niewierności partnerki/partnera. Można czytać jej/jego SMS-y, zainstalować kamery w całym domu albo jakieś oprogramowanie szpiegowskie. Teraz do tej gamy gadżetów młodego związkowego paranoika można dodać jeszcze jedno urządzenie – materac, który jest w stanie wykryć zdradę.

Ów sypialniany strażnik wierności partnerów posiada wbudowane różnego rodzaju czujniki, które są w stanie wyryć wibracje, miejsca większego nacisku lub nawet szybkość ruchu wykonywanego w łóżku.

Gdy zaś czujniki materaca zarejestrują, że na jego powierzchni mają miejsce nienaturalne ruchy (czytaj: niecne igraszki), wyśle powiadomienie do dedykowanej aplikacji na smartfon i poinformuje o tym mniej ufną połowę związku, która będzie mogła natychmiast wybiec z pracy, wparować do sypialni i przyłapać kochanków na gorącym uczynku.Koszt takiego materaca to 1750 dolarów (6,5 tys. złotych), ale za to komfort psychiczny, który można otrzymać w zamian? Jego nie da przeliczyć się na pieniądze.  

Psst, tylko nie zapominajcie, że seks można uprawiać też w kuchni. Albo w łazience. Albo na podłodze. Właściwie to wszędzie poza łóżkiem.Dodał(a): Jakub Rusak Wtorek 19.04.2016