Sybian - dystrybutor orgazmów

Zwykłe dildo wygląda jak kucyk przy tym buhaju z lat 80-tych!
masturbator dla kobiet

fot.: Buttysquirrel

Sybian to najlepszy sex gadżet dla kobiet. Potwierdziły to takie łóżkowe autorytety jak Jenna Jameson, Tera Patrick, Carmen Electra oraz całe zastępy porno gwiazd. Wszystkie przyznają, że użycie tej zabawki było jednym z najlepszych doświadczeń w ich życiu. Orgazm na tej maszynie osiągały w 2-3 minuty. Miękkie kolana, mętne oczy, pot na czole, twarde sutki i głębszy oddech – w takim stanie panie zsiadały z Sybiana – dzieła z lat 70-tych.

To urządzenie wygląda jak grzbiet konia podłączony do prądu. Skrzyneczka wyprofilowana tak, by wygodnie siąść na niej okrakiem ma wystający pręcik na górze. Montuje się na niego różne nakładki w zależności od tego jaki orgazm kobieta chce osiągnąć. Może to być imitacja penisa, wtedy dochodzi do penetracji i najbardziej przypomina to tradycyjny seks. Jednak to co różni te dwie aktywności, to odpowiednio zaprogramowany ruch wypustki. Nie ma tu pchnięć i uderzeń jak podczas stosunku z facetem, gdyż to najbardziej stymuluje mężczyznę. Chodzi o częstotliwość drgań oraz o ruchy okrężne, których można dodać odpowiednim przełącznikiem.

Inna nakładka, to grubsza kulka, przypominająca przerośnięte jądro, która ma za zadanie pobudzać samą łechtaczkę oraz okolice pupy jeśli dziewczyna odpowiednio dosiądzie Sybiana. Kobiety bardzo intensywnie przeżywają ten rodzaj orgazmu, ale faceci maja problemy z obdarowaniem nim swoich partnerek. To pudło załatwi sprawę w 1-2 minuty!

Może być też najbardziej subtelna nakładka z bardzo krótkimi wypustkami. Na niej z kolei panie będą mogły przejąć nieco inicjatywę i poruszać się jak podczas jazdy konnej.

Urządzenie do rozdawania rozkoszy wymyślił w latach 70-tych Dave Lampert. Jednak stwierdził wtedy, że świat jeszcze nie dojrzał do tego rodzaju zabawek i odłożył na bok tego elektrycznego buhaja. Dopiero w 1987 roku pierwszy egzemplarz ujrzał światło dzienne. Kobiety do tej  pory pytają: „Dave, dlaczego tak późno?!”.Dodał(a): gianni Środa 24.10.2012