Świński trend w randkowaniu. Nie bądź palantem

Umawianie się na randki z dziewczynami najwyraźniej znudziło się tinderowym łowcom, bo ci wymyślili sobie nową zabawę. Flirtują z – ich zdaniem – mało urodziwymi użytkowniczkami aplikacji tylko po to, żeby je upokorzyć.

date movie.jpeg


Takie zagrania zostały nazwane "pigging" (od angielskiego pig – świnia) i "chubby chasing" (z angielskiego – łapanie pulchnych). W pierwszym z nich "podrywacze" szukają na Tinderze dziewczyn, które według nich nie grzeszą urodą. Przesuwają ich profile na prawo, a gdy pojawi się dopasowanie, bałamucą je i na koniec wystawiają. Drugi przypadek jest analogiczny, z tą różnicą, że ofiary mają być kobietami o rubensowskich kształtach, czyli zdaniem łowców – grubaskami.

Często zaczyna się niepozornie. Facet niechcący "lajkuje" profil dziewczyny, która nie jest w jego guście, jednak okazuje się, że ona zrobiła to samo i ich profile się połączyły. Przy takiej pomyłce wydawałoby się, że szybko usunie ją ze swoje "kolekcji", żeby nie narażać się na kontakt z przypadkową dziewczyną.

Typowy dupek

Są jednak tacy, którzy z premedytacją zaczynają nawijać makaron na uszy swoim przyszłym ofiarom. Wszystko tylko po to, żeby je uwieźć, upozorować spotkanie, na którym się nie stawią i ostatecznie sprawić biedaczkom ogromną przykrość.

Co gorsza, istnieją też łajdacy, którzy specjalnie wyszukują i umawiają się z dziewczynami, które uważają za brzydkie. Bywa, że przychodzą na randkę i wyśmiewają je prosto w twarz lub obserwują z daleka, chełpiąc się widokiem wystawionej kobiety.

Trzeba się dowartościować

Okazuje się jednak, że nie wszystkim chodzi wyłącznie o sprawienie komuś przykrości. Niektórzy faceci przyznają, że rozmowa z – ich zdaniem – brzydszymi dziewczynami sprawia im dużo radości. Czują się atrakcyjniejsi i cieszą się powodzeniem. Te z kolei chętnie angażują się w rozmowę, bo cieszy je fakt, że ktoś zwrócił na nie uwagę.

ZOBACZ TEŻ:
Tinder - poradnik podrywania kobiet napisany przez kobietęDodał(a): Konrad Siwik / fot. Date Movie Poniedziałek 02.03.2020