Swingersi – poradnik

Ciekawi cię, co to jest swinging, czyli otwarty, wyluzowany seks bez zobowiązań? Z tego poradnika dowiesz się wszystkiego, co chciałbyś o nim wiedzieć, lecz wstydziłeś się zapytać.


swingersi.jpg

Cechy szczególne takiego miejsca?
W porządnej imprezowni dla swingersów znajdziesz to, co znasz z innych klubów (bar czy parkiet taneczny), jak i atrakcje dodatkowe, mające zapewnić idealne warunki do niegrzecznych zabaw. Jako gość masz do dyspozycji m.in. prezerwatywy, żele nawilżające, prysznice, jednorazowe klapki i rozmaite akcesoria erotyczne, z gadżetami do praktyk BDSM włącznie. Jeśli część współimprezowiczów rozpocznie nieprzyzwoite zabawy w części „ogólnej” klubu, a ty jesteś osobą bardziej nieśmiałą, możesz pobaraszkować w bardziej intymnych warunkach i udać się z partnerką (partnerkami?) do zamykanego pokoju.

(...)

Co się dzieje po wejściu do klubu?
Otrzymasz kluczyk od szafki, w której musisz zostawić swego smartfona: w tego rodzaju miejscach robienie zdjęć i kręcenie filmów jest absolutnie zakazane. Chodzi tu o zapewnienie anonimowości oraz o odcięcie się od świata zewnętrznego: nie korzystając przez kilka godzin z komórki, można w 100 procentach skupić się na nieskrępowanej zabawie z lubiącymi seks ludźmi. W szafce możesz przechować także swoje ubrania, ale uwaga: nikt nie każe ci rozpoczynać imprezy na golasa. Ważne jest, byś czuł się komfortowo. Nawet jeżeli wokół ciebie bawi się tabun dziewczyn w erotycznej bieliźnie, ty nie musisz się rozbierać. Dopóki nie poczujesz takiej potrzeby.

(...)

Jak wybrać odpowiednią imprezę?
Dobre kluby swingerskie organizują wydarzenia skrojone pod kątem różnych oczekiwań. Najpopularniejsze są tzw. sex party, czyli „ogólne” imprezy dla wszystkich miłośników swingingu. Prócz nich odbywają się m.in. swingers party, przeznaczone tylko dla par, które chcą powymieniać się partnerami lub po prostu rozwijać swe doświadczenia i poszaleć we dwoje, lecz w obecności innych ludzi. Są też wspominane gangbangi, a także imprezy BDSM, na których możesz przekonać się, że otrzymanie klapsa, zakucie w kajdanki, krępowanie linami i prowadzanie na smyczy lubi znacznie więcej kobiet, niż mogłoby ci się wydawać. W Polsce są też kluby organizujące imprezy dla par oraz pań ze skłonnościami biseksualnymi (ideał, jeśli marzysz o trójkącie z dwiema dziewczynami) oraz wydarzenia dla ekshibicjonistów.

(...)

To tylko krótkie fragmenty poradnika dla swingersów. Cały poradnik przeczytasz tylko w aktualnym numerze CKM – już w kioskach:

11_ckm_17-617.jpg

Kup CKM przez internet: zamawiając prenumeratę na cały rok dostaniesz dwa numery za darmo i dodatkowy prezent gratis. KLIKNIJ TUTAJ.Dodał(a): CKM Piątek 20.10.2017