Święto wielkiej, stalowej pyty

Japonia to kraj: kwitnącej wiśni, Tokio drift, animowanych zwierzątek z wielkimi oczami, automatów z brudną bielizną i... święta stalowego penisa! Zobacz, jak w tym roku Japończycy celebrowali festiwal wielkiej, stalowej, różowej męskości!

swieto rozwego stalowego penisa w japoni.png

Dokładnie rok temu pisaliśmy wam o święcie stalowego fallusa, które Japończycy ochoczo obchodzą w maju. Podczas tzw. Kanamara Matsur uwaga setek mieszkańców i turystów skupia się wokół wielkiej, różowej pyty. Ludzie nie tylko wznoszą posąg ogromnego fallusa, ale także kupują wszelkie gadżety związane z męskim przyrodzeniem. Wśród nich można znaleźć m.in.: lizaki, czapki, a nawet kuśko-nosy. Zgodnie z tradycją wszystkie kobiety modlą się w ten dzień o płodność, a kobiety lekkich obyczajów o ochronę przed chorobami wenerycznymi.

Festiwal ściśle związany jest z miejscową legendą o demonie kryjącym się w drapieżnej waginie (vagina dentata). Miał on ukrywać się w pochwach młodych kobiet i kastrować mężczyzn w noc poślubną. Zgodnie z mitem, pewna kobieta udała się do kowala, a ten ukształtował stalowego penisa, by złamać zęby demona.

Zobacz, jak świętowano w tym roku!
Dodał(a): Bartosz Joda, fot. Youtube Sobota 06.06.2015