Striptizerka na 8 urodziny

Nigdy nie zgadniecie jaki prezent pewna amerykańska matka zrobiła swojemu synowi na jego ósme urodziny. Jako kochająca rodzicielka postanowiła zaprosić na przyjęcie urodzinowe swojej pociechy… striptizerkę. I to wcale nie jest primaaprilisowy żart.
Striptizerka na 8 urodziny.jpg

Na YouTube pojawiło się wideo, które bardziej przypomina klasyczny wieczór kawalerski albo męską popijawę na mieście, która kończy wizytą w klubie go go, niż urodziny 8-letniego dzieciaka.

Na nagraniu, mimo niezbyt dobrej jakości, widać wyraźnie jak striptizerka w dość skąpej bieliźnie kręci tyłkiem przed twarzą małego chłopaka, a ten… rzuca w nią banknotami, niczym prawdziwy czarny „gangsta” rodem z teledysków Snoop Dogga. W dalszej części filmu następuje zmiana na krześle, by kolega jubilata również mógł nacieszyć jędrnymi pośladkami tancerki. I również robi to jak prawdziwy gangster – klepie panienkę po jej seksownie wirującej pupie.Oczywiście obie kobiety zasługują na odpowiednią karę, jednak my jesteśmy bardzo ciekawi czy te dzieciaki nie dostaną niedługo angażu do teledysku jakiegoś czarnego rapera?
Dodał(a): Jakub Rusak Piątek 01.04.2016