Bieliźniany kod

Nawet nie wiesz ile bielizna mówi o człowieku. Spójrz na jej stanik i majtki, a powiemy ci, jaką ona jest kobietą.

bielizna sexy

Sex, Sesje i Męski Styl - uaktywnij się na naszym Fan Page'u

Oto doczekaliśmy się wielkiej rewolucji! Dziś zaledwie jedno spojrzenie wystarczy ci do idealnego określenia, jaką ona będzie matką, żoną albo kochanką. Zerknij na jej stanik wyłaniający się spod bluzki albo majtki zerkające spod spódniczki a będziesz miał ją jak na widelcu. Oto rewolucyjne wyniki badań, przeprowadzonych na zlecenie firmy The Sexy Lingerie Shop:

CZERŃ
Dziewczyna nosi bieliznę w tym kolorze? A więc na pewno jest osobą praktyczną (czerń zawsze wygląda czysto). Do tego możesz mieć pewność, że masz do czynienia z osobą odważną, silną i ambitną. Lepiej, abyś wykazywał się przenikliwością, ponieważ nosicielki czarnej bielizny czasem lubią ukrywać swe emocje. Konieczne będzie także wykazanie się twardym charakterem, ponieważ takie panie mają silne predyspozycje do przejmowania kontroli nad związkiem, dominacji.

BIEL
Kolor bielizny często wybierany przez panie, które chcą podkreślić swe naturalne piękno. Miłośniczka białych majtek i staników to świetny materiał na żonę, ponieważ takie dziewczyny są godne zaufania, szczere, bardzo kochające i opiekuńcze. Do tego są opanowane i traktują życie na poważnie. Co jeszcze o właścicielce mówi biała bielizna? Otóż masz do czynienia z kimś, kto w sypialni jest niewinny, nieśmiały i raczej niedoświadczony. Lecz na pocieszenie – bardzo chętnie nauczy się czegoś od ciebie.

NIEBIESKI/GRANAT
Oto romantyczka, która naprawdę mocno skupia się na emocjach i naprawdę kocha... bycie zakochaną. Ma wyjątkowe, choć czasem nieco pretensjonalne podejście do kwestii ubioru. Jest dziewczyną niezależną i lekko wycofaną – dumną z tego, że potrafi trzymać się z dala od tłumów. W sypialni lubi zarówno wesołe erotyczne harce, jak i zaawansowany seks „na serio”. Pamiętaj, że uwielbia przytulanie po bzykanku!

CZERWIEŃ
Posiadaczka takiej bielizny to kobieta namiętna, pełna erotycznej energii i w pełni świadoma siły swej urody. Jest osobą doświadczoną w „tych” sprawach i doskonale wie, jak dawać rozkosz w sypialni. Lecz pamiętaj, że będziesz musiał się starać, bo od partnera wymaga dokładnie tego samego! Ostrzegamy: dziewczyny w czerwonych majtkach mają też skłonność do robienia facetom wymówek i urządzania scen.


Garść faktów:
>>Aż 79 % kobiet uważa zakup odpowiedniej bielizny za rzecz bardzo ważną w ich życiu. Zaledwie 3 % przyznaje, że nie ma to dla nich żadnego znaczenia.

>>Największe zainteresowanie bieliźnianymi zakupami wykazują panie w wieku 21-30 lat (46 % z nich uważa to za sprawę najwyższej wagi). Dla przykładu u dziewczyn poniżej 20. roku życia to zaledwie 7 %.

>>Dlaczego one kupują bieliznę? Zdaniem pań główne motywacje to odpowiednio: budowanie własnej atrakcyjności, poczucie erotycznyj siły i uwodzenie.


Dodał(a): Alex DeLarge