Sprzedaje dziewictwo i stawia warunki

Nastoletnia Australijka wyceniła swoje dziewictwo na niecały milion złotych i postawiła kilka twardych warunków, dla potencjalnych nabywców.
gl.jpg

Nastolatka postanowiła sprzedać swoją cnotę. Dziewczyna utrzymuje, że ma 19 lat, a reklamę siebie na stronie Locanto zatytułowała „Dziewica poszukuje ciebie”. Dodatkowo podała opis swojego ciała, cenę, zamieściła zdjęcia i postawiła warunki.

Dziewiętnastolatka z Sydney mierzy 161 centymetrów wzrostu, waży 44 kilogramy i ma atletyczną budowę ciała. Swoje dziewictwo wyceniła na 250 000 dolarów, a więc jakieś 940 000 złotych. Jak sama twierdzi jest otwarta na wszystko, ale potencjalny klient musi spełnić jej życzenia.

W warunkach podaje, że musi pójść z nabywcą cnoty do restauracji na obiad, żeby mogli się bliżej poznać. Do stosunku dojdzie w hotelu, wybranym przez klienta. Mężczyzna musi założyć kondoma, a ona może zrezygnować jeśli będzie miała taką ochotę. Stawia zakaz używania zabawek erotycznych i stosowania przemocy, a także rejestracji intymnej nocy.

Australijka to kolejna nastolatka sprzedająca w internecie swoją cnotę. W przeciwieństwie do wielu innych ogłoszeń tego typu, nie podała na co potrzebne są jej te pieniądze. Ustaloną ceną rekordu nie pobije, bo ten wciąż należy do pewnej Rumunki, której dziewictwo kupiono za równowartość niemal 10 milionów złotych.

Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.: Locanto Piątek 09.06.2017