Sprawny i duży penis od rządu

Rząd spełnia życzenia panów z zaburzeniami erekcji, przy okazji wydłużając im penisy. Na akcję zrzucą się oczywiście wszyscy obywatele.
pompka-penis.jpg

Duży penis – pobożne życzenie wielu facetów, rzeczywistość dla nielicznych, stan nieosiągalny dla większości. `Duży` to oczywiście umowne określenie, które funkcjonuje w głowach facetów, bo jak się okazuje kobiety nie przywiązują większej wagi do wielkości penisa. Oczywiście fajnie, jeśli mieści się w średniej polskiej – 14,39 centymetra lub światowej – 14 centymetrów.
belka_zobacz-polecana-galer.jpg
Tymczasem w Stanach Zjednoczonych, rząd pomaga zrealizować swoim obywatelom ten amerykański sen. Program, nazwijmy go Duży Penis, pochłonął 172 miliony dolarów w latach 2006 – 2011. Akcja polegała na refundowaniu pompek do przyrodzenia. Łącznie uszczęśliwiono tymi urządzeniami 474 000 seniorów, którzy mieli problemy z erekcją.
Narzędzie pomaga przywrócić krążenie w ciałach jamistych w męskich narządach płciowych, ale `efektem ubocznym` jest też duży penis, który pod wpływem podciśnienia wydłuża się. Obstawiamy, że Stany Zjednoczone nie tylko młodym ludziom będą kojarzyć się od dziś ze zrealizowaniem amerykańskiego snu, ale w kolejce po wizę ustawią się również ich ojcowie i dziadkowie.
Dodał(a): pinky Czwartek 03.04.2014