Słodkie (i nagie) ślicznotki

Co może być piękniejsze od młodej, seksownej dziewczyny nieskrępowanie rozebranej, rozkoszującej się uroczymi plenerami? Oczywiście kilkadziesiąt takich lasek!
Cover_SweetBeauties-otw.jpg

Mark Novak w albumie „Sweet Beauties. Young, hot & naked” wydanym przez Goliath uwiecznił kilkadziesiąt młodych i świeżych dziewczyn, które świetnie czują się ze swoimi ciałami. Pozują jakby wiły się przed lustrami we własnych sypialniach, nie przejmując się za bardzo obiektywem fotografa.

Ten świetnie uwiecznia je w plenerach, na łonie natury, w miejscach, które sam mijałeś wielokrotnie. To sprawi, że następnym razem, mijając płaczącą wierzbę w okolicy czy wiejską chatkę na trasie, Twoja fantazja umiejscowi tam śliczną, rozebraną modelkę i oczywiście Ciebie, jako zbłąkanego wędrowca. Reszta scenariusza tej historii i czy zakończy się happy endem, zależy od Twojej wyobraźni…

Prócz tego, że dziewczyny są młode, rozebrane, piękne, zgrabne i nieskrępowane, mają jeszcze jedną wspólną cechę. Ich piersi są jędrne i sterczące, jakby jeszcze niedoświadczone przez grawitację. Ale nawet upływ czasu nie zmieni tego, co już utrwalone w tej obowiązkowej pozycji każdego konesera kobiecych wdzięków.


Dodał(a): pinky Poniedziałek 17.11.2014