Skuteczne seks triki

Zapomnij o zwykłym nudnym seksie i kochaj się po wariacku i w zgodzie z najnowszymi naukowymi badaniami. Zacznij do razu!
parkowe baraszki.jpg
Czy zastanawiałeś się, czym kiepski kochanek różni się od kochanka doskonałego? Długością i grubością penisa? Możliwością wielokrotnego podejmowania stosunku w myśl zasady „siedem razy po dwa razy”? A może liczy się długi język i zwinne palce? Nie! To wszystko ma wprawdzie pewne znaczenie, ale najważniejsza w seksie jest twoja pomysłowość, gotowość do podejmowania nowych wyzwań oraz realizacja nawet najbardziej zwariowanych pomysłów. Oto najnowsze z nich!


1 CZERWIEŃ WYGRYWA

Nie czekaj, innowacyjny seks zacznij od razu! Niech twoja kobieta przebierze się za świętego Mikołaja, a ty za Śnieżynkę. Następnie zapytaj ją głosem Clarka Gable’a z filmu „Czerwony pył”: „Czy będzie ci przeszkadzało, że upiję się w twoim towarzystwie?”. Zacznijcie polewać swoje ciała alkoholem, najlepiej kremem czekoladowym, a potem zlizywać go ze swoich ciał. Niech to będzie wstęp waszego choinkowego seksu. Na koniec upojnego seansu uśniecie i niech przyśni ci się seks tysiąclecia!

2 KOPULUJ W SZAFIE
Nie, to nie żart, lecz poważna porada seksekspertów! Utrzymują oni, że nie ma lepszego afrodyzjaku niż stosunek w tak dziwnym miejscu. Zapach ubrań i naftaliny sprawi, że na nowo odkryjesz swą kochankę, dając jej nieznane do tej pory doznania! Najwięcej na ten temat wie niejaka Angela Jermakova, która w 2003 roku zaznała tej przyjemności z niemieckim tenisistą Borisem Beckerem w szafie na szczotki.

3 SEKS W SKARPETACH

Choć czerwień nie jest zbyt męskim kolorem, to nie unikaj jej. Czerwień, fiolet i ciemny błękit wzmagają doznania erotyczne. Wystarczy,  że twoja kobieta pomaluje sobie odpowiednio usta, a ty założysz czerwone skarpetki, byście nowocześnie wzbogacili swój seks!

4 RÓB TO POZA DOMEM
Kochaj się ze swą wybranką najpierw w samochodzie, następnie w kuchni, potem w lesie i na końcu na plaży. Zdaniem niemieckiego instytutu badania opinii publicznej Forsa, w tych właśnie miejscach i w takiej jak podano kolejności pragnie doznawać rozkoszy większość kobiet.

kobieta .jpg

5 SZALEJ Z SZALEM
Spryskaj szal swoją wodą kolońską, a następnie zawiąż nim oczy kobiecie. Im częściej w ten sposób będziesz uprawiał z nią seks i miło jej się to oczywiście skojarzy, tym częściej będzie ona przeżywać orgazm tylko pod wpływem twego zapachu!

6 ZDRADZAJ LEGALNIE
Podejrzewasz, że twoja kobieta marzy o seksie z kimś innym niż ty? Starczy, że będziesz pieścił ją dłońmi odzianymi w rękawiczki, a ona odbierze to jak dotyk innego mężczyzny i szybciej zaliczy kolejny orgazm. Podobny efekt daje... mówienie do siebie per pani i per pan – twierdzą seksuolodzy z dalekiej Nowej Zelandii.

7 KAŻ SIĘ OĆWICZYĆ
Wręcz swej pani biczyk do ręki, a następnie rozkaż jej, by cię przywiązała do łóżka. Jeżeli przeżyjesz ten eksperyment, to z pewnością przyznasz, że było fajnie. Jeśli jednak obawiasz się, że zabawa może zakończyć się wizytą pogotowia i policji, nie dawaj jej bicza i znajdź sobie inną kobietę.

sado .jpg

8 ZOSTAŃ WAMPIREM
Kochając się z kobietą, nie zapominaj o intensywnych pieszczotach jej szyi. 90 procent Europejek wyznało w ankiecie, że obok łechtaczki najbardziej erogenną częścią ich ciała jest właśnie szyja! Panie lubią delikatne gryzienie i ssanie.

9 RECYTUJ HOMERA
Podczas zbliżenia warto przemawiać do kobiety stylem homeryckim – zapewniają greccy seksuolodzy. Zapamiętaj kilka fragmentów „Iliady” lub  „Odysei”, a zawarte w nich liczne porównania, epitety, patos i rozbudowane opisy doprowadzą was do seksualnej retardacji, czyli opóźnienia orgazmu. Kiedy już do niego dojdzie, jego eksplozja będzie tak potężna jak wybuch wojny trojańskiej!

10 ŚLIZGAJ SIĘ Z NIĄ
Wysmarujcie swoje ciała oliwką, lubrykantem lub żelem pod prysznic, a potem ocierajcie się o siebie, próbując nie upaść na podłogę! Takie ocieractwo pobudza krążenie, a tym samym wzmaga doznania erotyczne zarówno u kobiety, jak i mężczyzny – uczą specjaliści od nowych technik kopulacyjnych z Kopenhagi (Dania).

11 KOCHAJ NA PERŁOWO
Podaruj partnerce naszyjnik z pereł, potem poproś, by masturbowała cię tym kosztownym gadżetem. Pamiętaj: członek musi być dobrze nasmarowany lubrykantem, a pętla naszyjnika nie może być zaciśnięta zbyt mocno!

12 WŁÓŻ NOS WE WŁOS
Z badań dokonanych w USA wynika, że kobiety uwielbiają, gdy mężczyźni wkładają jak najgłębiej do ich  łona swoje nosy. W pieszczocie tej najlepiej sprawdzają się wprawdzie nosy duże, ale jeśli masz mały, to spróbuj pieścić nim łechtaczkę swojej kochanki, o ile wiesz, gdzie łechtaczka się znajduje.

13 ZAKRĘĆ KOBIETĄ
Seksuolodzy z Nowej Zelandii chwalą seks na karuzeli. Spowodowana kręceniem się w kółko dezorientacja i zaburzenia w działaniu błędnika wzmagają rozkosz, sprzyjając wielokrotnym orgazmom partnerki. W ostateczności karuzelę można zastąpić fotelem obrotowym.

14 WEŹ JĄ NA JĘZYK
Badania wśród amerykańskich studentek dowodzą, że najwięcej orgazmów przeżywają one podczas seksu oralnego. Pieszcząc w ten sposób swoją kobietę, pamiętaj, byś używał całego języka, a nie tylko jego czubka! Innymi słowy: im głębiej, tym lepiej!

15 ZJEDZ MIĘTUSA
Lubisz, gdy kobieta pieści cię ustami? Koniecznie unikaj czosnku, cebuli, ostrych przypraw jak curry oraz szparagów. Sprawiają one, że twa sperma jest potwornie gorzka. Zamiast tego jedz ile wlezie cynamonu, kardamonu, cytryn i mięty pieprzowej, bo po takim wielkim żarciu twoje nasienie smakować będzie jak sylwestrowy sorbet!

 16 BĄDŹ WIBRATOROMANEM
Z poważnych badań wynika, że tylko 25 procent kobiet dochodzi do orgazmu podczas zwykłej penetracji męskim członkiem. Aby zapewnić jej to przeżycie, konieczne mogą być dodatkowe zabiegi, np. pieszczenie łechtaczki, szukanie punktu G albo dozbrojenie się w wibratory, którymi możesz podczas stosunku dodatkowo pieścić np. odbytnicę kochanki!


17 ŚCISKANEGO CZAS ZACZĄĆ

Każ pannie leżeć na brzuchu, ale płasko i ze złożonymi nogami. Teraz połóż się na niej, wciskając między jej uda nasmarowanego lubrykantem penisa. Jeśli uda ci się to zbyt łatwo, poproś kobietę, by jeszcze mocniej zacisnęła uda. Zabawa trwa tak długo, aż ty osiągniesz orgazm podczas kolejnej próby wkładania członka, a twoja partnerka uzna, że jest mistrzynią w ściskaniu udami penisów!

18 SER DLA SFER
Kochaj się jak alpejski milioner i zamień kochankę w słynne szwajcarskie fondue! Oklej ją roztopionym serem, oczywiście niezbyt gorącym (by jej nie poparzyć), ale takim, który jeszcze przykleja się do ciała! Potem jedz ten ser i obserwuj swe reakcje, bo zawarta w żółtym serze fenyloetyloamina pełni funkcję ważnego neuroprzekaźnika wzmagającego doznania seksualne! Nie zdziw się więc, że przeżywając orgazm zaczniesz z radości jodłować.

19 ZIELONYM DO GÓRY
Kup w sklepie ekologicznym dwa dorodne ogórki, umyj je, obierz i włóż na pół godziny do lodówki. Jeden ogórek daj swej pani, a drugi weź sam. Pieść ogórasem ciało kobiety, ona niech czyni tak samo z twoim. Najwięcej przyjemności daje zimny ogórek na skórze ud, piersi, na plecach wzdłuż kręgosłupa oraz... na jądrach. Jego chłód może jednak sprawić, że zawiedzie twoja naturalna broń, czyli penis. Wówczas musisz użyć ogórka, żeby dokończyć po męsku tak radośnie rozpoczęte ekologiczne dzieło!

20 GRAJ W NUMERKI
Niechaj partnerka wymaluje na twoim ciele za pomocą pędzelka, czekolady w płynie, bitej  śmietany lub miodu jak najwięcej liczb, najlepiej od 1 do 69, a następnie niech te wszystkie cyferki zliże. Potem ty możesz postąpić podobnie, robiąc takie same malunki na jej ciele. Możecie również wypisywać aktualne daty. I nawet się nie spostrzeżecie, jak minie cały rok, nadejdzie grudzień 2013 roku i przyjdzie czas na wymyślanie nowych sposobów na seks.


Dodał(a): Urszula Szindel