Skleszczenie z denatem

Do tej pory o takich przypadkach słyszałeś tylko w dowcipach. Starszy pan uprawia seks z kochanką, ale jego serce nie wytrzymuje i gość schodzi z tego świata. Laska jednak nie jest w stanie zejść z faceta, bo się zakleszczyli...
skleszczona.jpg

Teraz możesz zobaczyć jak skończyła się schadzka starszego pana z prostytutką. I nie wiadomo, czy traktować to jako rekomendację dla dziewczyny, bo w końcu podniosła klientowi ciśnienie i dała takie doznania, jakich do tej pory nie przeżył. I już nie przeżyje.

Na wideo widać, jak medycy wiozą ciało staruszka przykryte kocem. Jednak coś pod nim się rusza. To młoda dziewczyna, która utknęła na przyrodzeniu swego klienta. Ale nie ze względu na jej erekcję, ale na zaciśnięcie pochwy. Stan ten nazywa się „penis captivus”, czyli „penis uwięziony”. Pisaliśmy już o Kim Anami, która mięśniami pochwowymi jest w stanie podnieść nawet deskę surfingową, a jej uczennica odesłała trzech facetów do szpitala, bo za mocno się spięła. Chinka z tego filmu posunęła się (klienta?) trochę dalej.Rozczepić kochanków można za pomocą środków znieczulających i rozluźniających, które zazwyczaj podawane są kobietom podczas porodu, by rozszerzyć macicę.
Dodał(a): Adam Wawrzyniak Czwartek 04.02.2016