Shay Laren - laska z twittera

Porzuciła egzotyczne Hawaje na rzecz Kaliforni, by dziś pokazać ci się w pełnej krasie. Tym bardziej wielki szacun dla tej miłośniczki zdjęć ` z rąsi`.
nagie zdjęcia twitter

fot.: twitter.com/ShayLaren

Ta niewinnie wyglądająca dziewczyna to modelka erotyczna i porno. Znaczy to tyle, że nie bzyka się na ekranie, a jedynie pokazuje swoje ciało, czasem angażując w akcję swoje rączki lub rekwizyty.

Mimo, że Shay Laren urodziła się w Stanach Zjednoczonych, ma w sobie coś cygańskiego. To sprawka ojca. Jednak nie chodzi tu o przodków i krew płynącą w jej żyłach, ale o życie `na walizkach`. Jej tato był wojskowym i wysyłano go do różnych baz wojskowych na całym świecie. Przez pewien czas mieszkali nawet w Niemczech, gdzie Shay skończyła szkołę średnią. Ostatecznie wylądowała na Maui – jednej z hawajskich wysp. Tam pracowała w salonie znanej projektantki. Pewnego razu spotkała modelkę Penthouse, która namawiała ja na zmianę branży i zachęcała do wejścia w biznes dla dorosłych.


Shay Laren nie dała się długo prosić. Weszła do różowego świata i tego nie żałuje. Nie chce nawet myśleć o zmianie branży, bo wszystko inne wydaje jej się nudne. My też nie wyobrażamy sobie Shay w innym zawodzie. No chyba, że w końcu zacznie nagrywać swoje filmy z facetami... Jej charakterystyczną cechą jest olbrzymi naturalny biust, a ciekawostką, że prawa pierś jest ciut większa od lewej. Uwielbiamy oryginalne dziewczyny.Dodał(a): pinky / fot. twitter.com Poniedziałek 27.05.2013