Problem: za mało obfite wytryski?

Jeśli sex jest takim prostym, naturalnym zjawiskiem, to dlaczego napisano tak wiele książek o tym, jak go uprawiać? — zapytała niegdyś aktorka i piosenkarka Bette Midler. Niestety, zbyt wielu mężczyznom wydaje się, że już od pierwszego numerka wiedzą o sztuce miłosnej absolutnie wszystko. Pamiętaj - kobiety za plecami i prosto w twarz wyśmiewają takich typów.

dr_housex.jpg


Sex, Sesje i Męski Styl - uaktywnij się na naszym Fan Page'u

WYZWANIE
Regularnie obserwuję swoje wytryski i porównuję je z tym, co wyprawiają gwiazdorzy porno. Mam strasznego doła z powodu żałosnej objętości swoich wystrzałów.
Bee11
Powiedz, czy oglądając Bruce’a Willysa niszczącego gołymi rękami helikoptery i myśliwce, też łapiesz doła? Średnia objętość męskiego wytrysku to 3—5 ml, czyli mniej więcej łyżeczka do herbaty. W filmach dla dorosłych rzeczywiście ta norma jest przekraczana kilkadziesiąt razy. Pamiętaj jednak — istnieje prawda życia i prawda ekranu. To, co widzisz podczas seansów filmowych, to najczęściej po prostu efekty specjalne.

ROZPOZNANIE BOJEM
Od dłuższego czasu męczy mnie pytanie, czy korzystanie z usług prostytutek przystoi żołnierzowi zawodowemu w stopniu kaprala? Czy taki sex nie jest może przypadkiem hańbieniem munduru Wojska Polskiego? Zenon1985

Kapralu, historycy twierdzą, że osiemnastoletni Napoleon Bonaparte stracił dziewictwo z córą Koryntu właśnie. Jak widzisz, możesz więc równać do najlepszych. O ile oczywiście nie uważasz słynnego Korsykanina za potwora, ludobójcę i świra. Baczność, spocznij, padnij!

TRUDNY WYBÓR
Co dla kobiety w seksie jest ważniejsze – ilość czy jakość?
Franki
Odpowiedz sobie na pytanie — czy wolałbyś dostać wypasionego Mercedesa za 300 tys. zł, czy 10 koreańskich hatchbacków o tej samej wartości, w podstawowej wersji, z szybami na korbki?


Dodał(a): Siostra Przełożona Poniedziałek 06.02.2012