Przebieranki

Wasze pomysły na sex bywają zaskakujące, ale zaczynam się do nich przyzwyczajać. Wciąż jednak zadziwiają mnie ludzie, którzy potrafią urozmaicić sobie nawet dzień w pracy, albo wycieczkę na zakupy. Jak widać pomóc im może nawet damska bielizna i kobiece ubrania…

dr_housex.jpg

Sex, Sesje i Męski Styl - uaktywnij się na naszym Fan Page'u

PRZEBIERANIEC
Bardzo lubię nosić kobiece ubrania. Często po mieszkaniu biegam w bikini i butach na obcasie. Nawet do pracy pod garnitur zakładam pończoszki i stringi. Kręci mnie kobieca bielizna. Moja żona wie o tym i do niedawna nie robiła żadnych wymówek. Gdy jednak zaproponowałem jej, że przebiorę się za kobietę i tak ubrany pójdę razem z nią na zakupy - ostro zaprotestowała. Powiedziała nawet, że cieszyło ją moje hobby, bo wolała, żebym tak się bawił, niż żebym pił. Teraz jednak sądzi, że lepiej mieć faceta alkoholika. I co ja mam o tym myśleć?
Załamany z sieci
Popełniłeś błąd. Nie doceniłeś wytrzymałości psychicznej żony, która akceptowała twe dziwaczne zachowania dla tzw. świętego spokoju. Teraz jednak zażądałeś zbyt dużo i uznała, że już dalej tego nie wytrzyma. Udaj się ze swym problemem do psychologa.

PRAWO OJCA
Od kilku miesięcy jestem z bardzo fajną babką. Oboje mamy po 36 lat i jesteśmy poważnymi,
inteligentnymi ludźmi. Jest tylko taka jedna sprawa – w łóżku pojawia się wyłącznie w przebraniu gimnazjalistki, a kiedy uprawiamy sex nie chce zwracać się do mnie inaczej niż „tato”. Strasznie mnie to deprymuje. Co powinienem zrobić?
Peter
Zacznij do niej mówić „mamo”.

CYCKOFAN
Chyba jestem piersioholikiem. Szaleję na ich punkcie. Chcę pieścić każdą ładną kobiecą pierś. Chcę ją głaskać, ssać, całować. (...) Uważam, że kobiece piersi stanowią sens życia każdego mężczyzny, a na pewno mojego. Czy jestem chory?
Staszek z sieci
Nie, Staszku, jesteś zdrowym, stuprocentowo heteroseksualnym cyckoholikiem. Tak trzymać!


Dodał(a): Siostra Przełożona Poniedziałek 30.04.2012