Czy feromony to ściema?

Kochasz sex? A zatem każdego dnia z zapałem rozszerzaj swą wiedzę z tego zakresu, korzystaj z moich porad, a dziewczyny będą jadły ci z ręki. A jeśli się mylę, przeproszę cię na kolanach. Dziś feromony i nie tylko.

dr_housex.jpg

Sex, Sesje i Męski Styl - uaktywnij się na naszym Fan Page'u

PACHNIE ŚCIEMĄ
Droga Siostro, chciałem zapytać o te całe feromony. O co w tym w ogóle chodzi? Czy to jakaś ściema? Jak bardzo warto w nie wierzyć?
bambyyy
Im jesteś brzydszy, tym bardziej. A mówiąc poważnie: feromony, czyli substancje zapachowe wabiące seksualnie, to najprawdziwsza prawda, mogą więc powodować ochotę na sex. U mężczyzn największe ich stężenie występuje w nasieniu. Na rynku jest wiele preparatów mających podnieść atrakcyjność seksualną, popularnie zwanych feromonami właśnie. Tyle że ponad 90 proc. z nich jest ściemą. Ale jeśli wreszcie kupisz właściwy, dziewczyny nie będą z ciebie zdejmować nosów.

MIEJSCE KOBIETY
Mój ślubny twierdzi, że kuchnia to jedyne miejsce dla kobiety. Czy mogłabyś wyjaśnić mu, że płeć piękna potrzebuje większej przestrzeni życiowej, że on nie ma racji?
danuta_znin
Oczywiście, że nie ma racji! Mój ex był wyrozumiałym mężczyzną, który doskonale rozumiał naszą płeć. On wiedział, że kobieta zamknięta w kuchni dusi się, nie może rozwinąć skrzydeł. Kiedy poprosiłam, mogłam na chwilę opuścić kuchnię i wejść do salonu z zimnym piwem dla niego. Bądź do sypialni w celu spełnienia obowiązku małżeńskiego, albo łazienki, żeby przetkać zlew.

TEST PRAKTYCZNY
Siostro, powiedz mi, proszę, gdzie kończy się flirt, a gdzie zaczyna zdrada?
miras_wp
Wszystko zależy od zasad panujących w konkretnym związku. Dla jednych zdradą jest niewinna rozmowa partnera w cztery oczy z inną osobą. Dla drugich erotyczne pieszczoty, ale bez stosunku, są jeszcze flirtem. Nie dowiesz się, jak jest w twoim przypadku, dopóki przy swojej partnerce nie włożysz ręki pod spódniczkę jej najlepszej przyjaciółki.


Dodał(a): Siostra Przełożona Środa 15.02.2012