Dowód dużej stopy

Podobno jeśli chodzi o sex i tak najważniejsza jest technika, ale czy zastanawiałeś się kiedyś nad legendą miejską, mówiącą o tym, że po wielkości stopy można ocenić rozmiar penisa? Duży but, duży… interes.

dr_housex.jpg

Sex, Sesje i Męski Styl - uaktywnij się na naszym Fan Page'u

KWESTIA WIELKOŚCI
Chciałbym, żebyś raz na zawsze rozstrzygnęła odwieczną zagadkę — czy rzeczywiście można rozpoznać rozmiar penisa po rozmiarze buta? Po prostu nie wiem, czy moje wpatrywanie się facetom w stopy ma jakikolwiek sens. Już mnie kark boli…
Bogda
Kochana, wielkość stopy (czy też nosa, według innego przesądu) nie ma absolutnie żadnego związku z tym, co mężczyzna kryje w spodniach. Co prawda greccy naukowcy stwierdzili niedawno, że zewnętrzną oznaką dużego przyrodzenia jest... długi palec wskazujący, ale nie wierzyłabym w to zbytnio. Pamiętaj — dopóki nie rozbierzesz, nie dowiesz się.

NA ŚPIOCHA
Jest taka sprawa — mojej dziewczynie bardzo często zdarza się zemdleć pod koniec numerka. Po prostu zaczyna straszliwie krzyczeć i drapać, po czym pada nieprzytomna na dłuższą chwilę. Strasznie mnie to martwi. Czy ze mną jest coś nie tak, że tak kończy się nasz sex?
Hipo4
Takie sytuacje zdarzają się u kobiet osiągających bardzo silne orgazmy. Ty, jako kochanek, możesz sobie jedynie pogratulować. Nie martw się więc i znajdź w tej sytuacji dobre strony — skoro dziewczyna mdleje, nie musisz jej po seksie przytulać ani z nią rozmawiać, prawda? Setki, miliony facetów oddałoby za takie coś nerkę.

SEKSOWNE PRACE DOMOWE
Nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak moja żona podnieca się, widząc mnie gotującego albo
prasującego. Natomiast gdy biegam z odkurzaczem (nawet niekoniecznie nago), to już w ogóle dostaje spazmów orgazmicznej rozkoszy. Niesamowity jestem, co?
Zenek
Ta... Może i niesamowity. Ale jednocześnie jaki naiwny!


Dodał(a): Siostra Przełożona Piątek 06.04.2012