Pompoir – mężczyzna uciśniony

Bez względu na to czy nurtuje cię pytanie dotyczące seksu, czy związku, nasza Siostrzyczka Przełożona odpowie ci na nie najlepiej jak potrafi. Czym jest pompoir? Czy faceci rzeczywiście są lepszymi kierowcami? Sex poradnik i nie tylko

dr_housex.jpg

Sex, Sesje i Męski Styl - uaktywnij się na naszym Fan Page'u

MĘŻCZYZNA UCIŚNIONY
Chciałbym zorientować się, czy rzeczywiście kobieta może doprowadzić mnie do orgazmu, tylko ściskając mego Wacka pochwą? Jeśli to prawda, gdzie szukać takiej babeczki?
ariel_bb
Jasne, że może. Chodzi tu o technikę seksualną, znaną jako pompoir, polegającą na pobudzaniu penisa wyłącznie poprzez zaciskanie i rozluźnianie mięśni Kegla i mięśnia łonowo—guzicznego. Taki sex jest szczególnie popularny w krajach arabskich oraz Etiopii. Skup się więc na kobietach z tamtych regionów.

SZOFERKA
Mam już dosyć uwag swojego męża twierdzącego, że kobiety w ogóle nie powinny otrzymywać prawa jazdy. Czy rzeczywiście naukowo potwierdzono to, że faceci są lepszymi kierowcami?
Mirra33
Naukowcy są zgodni co do tego, że każda z płci zachowuje się inaczej za kółkiem. I każde z tych zachowań ma swoje plusy i minusy. Mężczyźni (zwłaszcza ci przed 30. rokiem życia) jeżdżą szybciej, bardziej zdecydowanie i potrafią lepiej oceniać odległość. Kobiety, spokojne i odpowiedzialne za kierownicą, doprowadzają do wypadków z powodu swojego drogowego niezdecydowania i zbyt częstego poprawiania makijażu podczas jazdy. Zdaniem niemieckiego psychologa Bernharda Schlaga idealna opcja jest taka, gdy mężczyzna prowadzi, a kobieta siedzi na miejscu pasażera, wpływając na kierowcę w sposób uspokajający. Zagrożenie kolizją jest w takim układzie pięciokrotnie niższe, niż gdyby facet jechał sam!

KOBIETA ZNUDZONA
Droga Siostro, czytam Twój poradnik od pewnego czasu. Jestem ze swoją żoną sześć lat w tym wspaniałym związku sakramentalnym. Wydaje mi się, że z dnia na dzień kocham ją bardziej i bardziej. Natomiast małżonka coraz częściej mówi, że ma dosyć związku, że niczego do mnie nie czuje i że irytuję ją coraz bardziej. Czy to normalne?
Kamil_Z
Widzisz, Kamilu, prof. Daniel Kahneman, laureat Nagrody Nobla, po przebadaniu ponad 30 tysięcy par stwierdził, że statystyczna kobieta jest zadowolona z małżeństwa przez zaledwie cztery lata. Później dochodzi do poirytowania wynikającego z obciążenia obowiązkami domowymi i braku czasu dla znajomych. Tak więc zachowanie twojej połowicy jest jak najbardziej normalne. W przeciwieństwie do twojej postawy — przecież prawdziwy facet żałuje swojego małżeństwa już od wieczoru kawalerskiego!


Dodał(a): Siostra Przełożona Poniedziałek 19.03.2012