Duszna sypialnia

Czasami są rzeczy, o które nie wypada pytać mamy, cioci, brata w wojsku, sąsiada, spowiednika ani listonosza. Wtedy idealna jest oczytana i obyta w „tych” sprawach blondynka. Dziś w sex poradniku: seks nie całkiem codzienny i dziwne preferencje

dr_housex.jpg

Sex, Sesje i Męski Styl - uaktywnij się na naszym Fan Page'u

DUSZNA SYPIALNIA
Moja narzeczona to zapaśniczka uprawiająca tę wspaniałą dyscyplinę od kilku lat. Często opowiada, jak to podduszona na treningu albo na zawodach przeżywa orgazm. Chce, żebyśmy w łóżku zaczęli praktyki takie, jak na zapaśniczej macie, bo marzy jej się taki sex. Mam się bać?
kruz
Bój się! Podduszanie rzeczywiście może zwiększać doznania seksualne, jest jednak ekstremalnie niebezpieczne. W chwilach ekstazy człowiek ma nad sobą słabszą kontrolę i może zrobić poważną krzywdę drugiej osobie. Zakładając, że żadne z was nie cierpi na nadciśnienie, możecie osiągnąć podobne doznania w bezpieczny sposób. Zastosujcie jakąkolwiek pozycję, w której dziewczyna będzie do góry nogami. Mocny napływ krwi do głowy zapewni doznania bardzo podobne do duszenia. Mam nadzieję, że ty nie jesteś bibliotekarzem i utrzymasz ukochaną?

SIŁA TECHNIKI
Czy możesz uwierzyć, że jeśli chodzi o seks francuski, to mój 1400–watowy odkurzacz pozostawia daleko w tyle wszystkie kobiety?
ard22
Nieważne, czy ja w to wierzę. Ważniejsze, czy podobnie będzie się ekscytował wraz z tobą lekarz pogotowia, kiedy trafisz na ostry dyżur z poważnymi uszkodzeniami penisa.

ZAPACH KOBIETY
Witam. Mam pewien problem — strasznie podniecają mnie kobiece stopy. Niby to normalne preferencje, słyszałem, że kręcą wielu facetów. Ale jeśli chodzi o mnie, nieważne czy są małe, czy duże. Ważne, żeby jak najmocniej śmierdziały. W jaki sposób żona może zapewnić mi maksymalne doznania?
szon74
Dużo chodzić, mało myć. Proste?


Dodał(a): Siostra Przełożona Środa 07.03.2012