W jak Wibrator

Od jakiegoś czasu mam w życiu już tylko jeden cel — bycie na twoich usługach w kwestii zagadnień... hm... nieskromnych, dziwnych i mało dyskretnych. Z przyjemnością odpowiem na wszystkie pytania. W dzisiejszym sex poradniku: wibrator.

dr_housex.jpg

Sex, Sesje i Męski Styl - uaktywnij się na naszym Fan Page'u

XXL
Chciałam zorientować się, jaki jest największy wibrator świata? Znaczy się nie żebym coś ten tego, tak tylko lubię zadawać pytania...
medussa
Największy produkowany seryjnie sprzęt tego rodzaju to Queenie Love Giant Lover, mający 38 cm długości i 6,5 cm obwodu. Jest dostępny np. w sklepie www.cherrybliss.com za równowartość niecałych 200 zł. A tak przy okazji zapamiętaj na przyszłość — rozmiar nie jest najistotniejszy. Liczy się dobre serce!

JAJCARZ
Moim zdaniem sex bez wygłupów to żadna frajda. Chcę podczas numerka podłożyć swojej panience pod pupę poduszkę pierdziuszkę albo podstawić nagle pod twarz sztuczną kupę. Niezły ze mnie jajcarz, co?
kokosz
Taaaaa... Poczucie humoru w łóżku to świetna sprawa. Jesteśmy pewni, że bardzo długo będziesz śmiał się z tych psikusów. Bawiąc się sam ze sobą w pustym pokoju. A twoja dziewczyna w tym czasie będzie uprawiać szalony seks z jakimś smutasem.

REKOMPENSATA
Mój sąsiad bardzo często pomaga mi w różnych sprawach. A to przyniesie węgla, a to do sklepu samochodem podrzuci. Czy kultura osobista wymaga, abym przynajmniej się z nim
przespała? Nie chciałabym wyjść na osobę niegrzeczną... 
roxi_g
Moja droga, wydaje mi się, że w tej sytuacji w zupełności wystarczy podziękowanie w postaci butelki dobrego koniaczku. No chyba że jesteś skąpa. Wtedy najlepsze będzie pójście z nim do łóżka.


Dodał(a): Siostra Przełożona Poniedziałek 05.03.2012