Nietypowe preferencje

Tak sobie czytam wasze emaile i muszę stwierdzić, że miewacie naprawdę ciekawe fantazje erotyczne. Dzisiaj słów kilka o nietypowych preferencjach, dla tych którzy kochają sex nie całkiem codzienny

dr_housex.jpg

Sex, Sesje i Męski Styl - uaktywnij się na naszym Fan Page'u

KOCHAĆ INACZEJ
Lubię kobiety z chudymi tyłkami oraz prawie bez piersi. Czy to są oznaki kryptogejostwa?
Bierhalle
Słyszałam o pewnym facecie, który przez kilka miesięcy nie spał z żadną ze swoich trzynastu żon. Ludzie chodzili i plotkowali: a że złapał francę, a że mu urwało, a że duchowo się rozwija. Stanęło jednak na tym, że jest kryptogejem. A on wcale nie był kryptogejem, tylko bank go cisnął o spłatę pożyczki i to nieboraka tak przygięło, że minęła mu ochota na sex. Więc może ciebie też coś ciśnie, że chce ci się tylko z chudymi? Pomyśl!

DZIKI I NIESPOKOJNY
Powiedz mi, czy ja jestem zboczony? Sprawy wyglądają tak, że wszyscy lubią kobiety gładko wygolone w okolicach łonowych, a ja uwielbiam panie z bardzo dziką bujnością, nigdy niestrzyżoną.
Poldek
Bujne włosy łonowe zachowują naturalny kobiecy zapach, który jest silnym afrodyzjakiem i ja się wcale nie dziwię twojej skłonności. Swoją drogą — będąc ostatnio w warsztacie samochodowym, kupiłam do auta drzewko zapachowe o aromacie... mężczyzny. Od tego momentu wreszcie czuję drążek zmiany biegów!

POSZUKIWANIA
Moja dziewczyna wyznała mi, że bardzo chciałaby zobaczyć, jak dotykam penisem penisa innego faceta. Podobno tak ją kręci ta scena, kiedy ją sobie wyobraża, że dostaje gigantycznego multiorgazmu z wytryskiem.
Zerga
Owszem, jako pielęgniarka twierdzę, że takie reakcje są możliwe. Sama doświadczyłam podobnej, kiedy po kryjomu obserwowałam, jak zabawiali się moi koledzy. A ty zrób jak uważasz. W końcu nie wszystkie fantazje erotyczne trzeba od razu wprowadzać w życie.


Dodał(a): Siostra Przełożona Poniedziałek 26.03.2012