Głębokie gardło - talent wrodzony

Wciąż macie ochotę na sex! Jeśli wszystko będzie się rozwijało w tym kierunku, przestanę się nawet niepokoić faktem, że nie zostaniemy drugą Irlandią. Bo pod względem rozpasania seksualnego wyprzedzimy Japonię, Węgry i Niemcy razem wzięte! Dziś: głębokie gardło.

dr_housex.jpg

Sex, Sesje i Męski Styl - uaktywnij się na naszym Fan Page'u

NIEDOCENIONA
Wiem z CKM–u, że dziewczyna robiąca tzw. głębokie gardło to marzenie każdego kolesia. Ponoć taka umiejętność to efekt wielu godzin sex treningów, a ja mam ku temu wrodzony talent. Niedawno spróbowałam tej sztuki po raz pierwszy i zaskoczyłam siebie oraz swojego potężnie obdarzonego chłopaka. Zaraz „po” rzucił mnie. Nie wierzy już, że był moim zaledwie drugim kochankiem w życiu.
nina—21
Następnym razem możesz zrobić to, udając, że do połknięcia penisa aż do samej nasady doszło zupełnie przypadkowo. Na przykład udaj, że się potknęłaś.

ZDROWY ZAPACH
Uważam, że czosnek jest najwspanialszym z darów natury. Wpływa nie tylko na ogólną zdrowotność, ale także potencję. Nie wyobrażam sobie seksu, o ile wcześniej nie zjem kilku ząbków. Czuję wówczas naprawdę niespożyte siły. Moja żona powinna więc być zachwycona. A nie jest. O co chodzi z tymi kobietami? 
THS_wroc
Przepraszam cię w imieniu wszystkich prawdziwych kobiet, potrafiących docenić prawdziwy, naturalny zapach jurności. Proponuję, abyś kupił żonie pod choinkę maskę przeciwgazową (np. w najbliższym sklepie z artykułami BHP). Przy jej zastosowaniu oboje powinniście być zadowoleni ze współżycia. 

PSIA SAMOOBSŁUGA
Zauważyłem, że mój pies uwielbia sam sobie dogodzić. Nie chodzi nawet o fakt, że to raczej nieestetyczne i kumple się śmieją. Boję się, czy nie jest chory jakiś. Czy powinienem zgłosić się z nim do weterynarza?
alx77
Gdybym była złośliwa, powiedziałabym, że psy upodabniają się do właścicieli. Ale nie jestem, więc spieszę uspokoić — zwierzętom także zdarza się zabawiać nieprzystojnie samym ze sobą. Nie musisz więc zgłaszać się ani do weterynarza, ani do psychologa bądź psychiatry.
Trafił ci się temperamentny osobnik, który nie ma widocznie możliwości rozładowania się z seksownymi suczkami. Pozostaje ci pokochanie psiaka ze wszystkimi jego wadami. Gorzej będzie, jeśli zacznie kusić cię wizja pomocy zwierzakowi...


Dodał(a): Siostra Przełożona Piątek 24.02.2012