Seksualna rosyjska ruletka

Ludzie uprawiają grupowy seks bez zabezpieczeń, a wśród uczestników jest nosiciel HIV. Coś jak rosyjska ruletka, tylko że w wersji seksualnej.
seks rul.jpg

Ten bardzo niebezpieczny i przy okazji niepokojący trend pojawił się ostatnio w Hiszpanii, konkretnie w Barcelonie. Kultywują go ludzie, którzy chcą urozmaicić swój seks i dodać do niego nutkę niebezpieczeństwa.

Seks ruletka jest czymś w rodzaju rosyjskiej ruletki. Jednak o ile w przypadku tej drugiej można było zarobić kulkę w łeb i zginąć na miejscu, o tyle w przypadku tej pierwszej, wyrok śmierci może być nieco bardziej odłożony w czasie.

W seks ruletce chodzi bowiem o to, że na coś w rodzaju imprezę swingersów, zostaje zaproszony co najmniej jeden „sekretny” nosiciel wirusa HIV. Oczywiście podczas takiej imprezy, każdy uprawia z każdym seks bez zabezpieczeń. I właśnie to jest całe clue seks ruletki – nigdy nie wiadomo czy osoba, z którą właśnie się bzykasz nie zaraża Cię wirusem HIV. Mimo ogromnego niebezpieczeństwa seks ruletka staje się coraz bardziej popularna wśród młodych Hiszpanów i to zarówno hetero, jaki i homoseksualnych.

Podobno jeśli nie ma ryzyka, to nie ma zabawy. Tylko jaki sens ma zabawa, przez którą można w dalszej perspektywie umrzeć? Poza tym są setki innych sposobów jak urozmaicić seks.
Dodał(a): Jakub Rusak Piątek 13.05.2016